Dün gece

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan Dün gece başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 752 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Dün gece
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Kızlar günaydın ☀️
Dün gece çok enteresan şeyler yaşadım
Gece uyurken burnuma yanık nohut kokusu geldi uzun süre kendime gelemedım uzun süre rüyamda kokladım sonra bir korkuyla kalktım hemen mutfağa gittim ocakta birşey mi unuttum diye bide ne fark ediyim evde öyle bir koku yok 😃
Rüyamda rüya görmek yerine koku almışım 😃
Sonra bı bel ağrım. Tuttu ama sanki belim kopuyor karnımın sol tarafı sertleşti bı ağrı girdi sabaha kadar mahvoldum ne saçma bir geceydi anlatamam ya

Sabah kalktım gece yaşadigim saçmalıklar zincirine güldüm kötü yazılmış bir senaryo gibiydi 😃😃😃

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar günaydın ☀️
Gece uyurken burnuma yanık nohut kokusu geldi uzun süre kendime gelemedım uzun süre rüyamda kokladım sonra bir korkuyla kalktım hemen mutfağa gittim ocakta birşey mi unuttum diye bide ne fark ediyim evde öyle bir koku yok 😃
Sonra bı bel ağrım. Tuttu ama sanki belim kopuyor karnımın sol tarafı sertleşti bı ağrı girdi sabaha kadar mahvoldum ne saçma bir geceydi anlatamam ya

Sabah kalktım gece yaşadigim saçmalıklar zincirine güldüm kötü yazılmış bir senaryo gibiydi 😃😃😃
bazen ruyalarmiz oyle sacma sapan olyor 🤣

Kızlar günaydın ☀️

😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar