Sorum var Düştüm kızlar 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nuriş tarafından oluşturulan Düştüm kızlar 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,883 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düştüm kızlar 😔
Konbuyu başlatan Nuriş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nuriş

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlar ben 11 hafta 2 günlük hamileyim bugün kapının önüne çıkıyım dedim merdivenden inerken son basamağı fark edemedim ve dizimim üstüne düştüm benegime birşey oluşmuştur cok korkuyorum ağrım sancim yok ama ben yinede çok korkuyorum
İnşallah bişey olmamıştır cnm benim içini ferah tut çok dikkatli ol çok geçmiş olsunm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canlar ben 11 hafta 2 günlük hamileyim bugün kapının önüne çıkıyım dedim merdivenden inerken son basamağı fark edemedim ve dizimim üstüne düştüm benegime birşey oluşmuştur cok korkuyorum ağrım sancim yok ama ben yinede çok korkuyorum
Kuzum geçmiş olsun eğer ki için rahat etsin istersen aile hekimine gidip bebeğin kalp atışlarını dinle bence

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu tür şeylerde acile basvurman en sağlıklısı inşallah birşey yoktur daha çok küçük bebeğin tutunamaz bence bir acile gozukmelisin. En azından için rahat eder şimdi biz ne desek boş. Bizede haber ver bebişin durumundan ve sende dinlen nolur dikkat et merdivenlere bastığın heryere hamilelikte dengemiz şaşıyor düz yolda bile düştüm ay çok komikti bı kere de acilin önünde düştüm başım donduydu merdivenden çıkıyordum pat diye yüz üstü yapıştım yere neyseki bişi olmamış bebeğime baktılar hemen

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu tür şeylerde acile basvurman en sağlıklısı inşallah birşey yoktur daha çok küçük bebeğin tutunamaz bence bir acile gozukmelisin. En azından için rahat eder şimdi biz ne desek boş. Bizede haber ver bebişin durumundan ve sende dinlen nolur dikkat et merdivenlere bastığın heryere hamilelikte dengemiz şaşıyor düz yolda bile düştüm ay çok komikti bı kere de acilin önünde düştüm başım donduydu merdivenden çıkıyordum pat diye yüz üstü yapıştım yere neyseki bişi olmamış bebeğime baktılar hemen
Canım benim sanada çok geçmiş olsun teşekkür ederim ❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim sanada çok geçmiş olsun teşekkür ederim ❤
Yarın gidecem eşim burda yok şehir dişinda hastane biraz uzak bana taksiyle gidecem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar