Düştüm lütfen cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine zeynep tarafından oluşturulan Düştüm lütfen cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,067 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düştüm lütfen cevap
Konbuyu başlatan Emine zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine zeynep

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar düştüm ayagm çok kötü basamıyorum 37 haftadayım böyle bişey yaşayıp hastaneye giden var mı gitsem filmmi çekecekler ne olacak ne yapacağımı şasırdım yarın belki doguma girecegim

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar düştüm ayagm çok kötü basamıyorum 37 haftadayım böyle bişey yaşayıp hastaneye giden var mı gitsem filmmi çekecekler ne olacak ne yapacağımı şasırdım yarın belki doguma girecegim
Geçmiş olsun canm film çekimi hamileler için uygun değil die biliyorum cok rahatsızsn bence bi kirikciya görün film çekme yerleri faln gebeler icin yasak

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Radyasyon olduğu için hamilelere yasak kuzum en fazla ortopedi doktoru kırık çıkık var mı diye kontrol edebilir

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm inşallah geçer tez zamanda Allah yardımcın olsun bir avazda kurtarsın inşallah geçen gün bende düştüm popo üzerime popomn mor oldu

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Sagolun canım ya çok kötü oldu yarın kontrolüm var ve Bn ayagımın üzerine asla basamıyorum hastaneyi nasıl halletcem birde doguma alma ihtimali çok yüksek ne olacak böyle ne yapcam bilmiyorum çok dikkat edin valla kendinizi iyi koruyun kötürüm gibi kaldım desem yeridir

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kuzum öncelikle geçenlerde bende düştüm ama diz kapagimin üzerine düşmüştüm 3 gün ağrıdı dizimde soyuldu biraz sana röntgen falan cekmezler gebe oldugun için ortopedi bakabilir kırık çıkık yada çatlak varmı diye insallah ciddi bişey yoktur sağlıkla al bebisini kucağına canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar