Düşük riski ne zaman biter

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.Melike tarafından oluşturulan Düşük riski ne zaman biter başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,268 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük riski ne zaman biter
Konbuyu başlatan M.Melike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 3. Ayda çevreye hamile olduğumu söylemeli miyim, düşük riski ne zaman biter nazara inanıyorum.. Sizce uygun söyleme zamanı ne zamandır

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aa bir şey mi oldu acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

4 ay da riskli galiba o zaman
Çok şükür sağlıklı şuan ama ilk testte öğrendikten sonra deli gibi yaydım heyecandan herkese ilk çocuk olunca birde sonra gittim kese gözükmedi sonra zor bela keseyi buldular bebek gözükmedi sonra gittim bebeği gördüm yani hep bi uğraştırdı ilk haftada 3 hafta boyunca bebeği görebilmek için uğraştım kaç kere alttan muayene olmak zorunda kaldım herkes 6.haftada gittim gördüm bebeği dedi ben keseyi zor görmüştüm. Aileden olmasada yani çevrede oluyor ultrason resmini attım bi kaç kişiye sancılandım aşırı derece onun gecesi bi yerlerde illaki kötü gözle bakan var bilmesekte

Aa bir şey mi oldu acaba

4 ay da riskli galiba o zaman
Ben yarın tam 4.ayımı doldurcam uzun yola gitcem doktora dün sordum riskli mi diye 10 saat falan sürecek yolculuk 2 saatte bir mola verip yürümek zorundasın henüz erken gebeliktesin dedi 6. Ayda falan olsaydın daha iyi olurdu yolculuk için dedi

Ş

Şirin

Guest
Düşük riski gebelik boyunca bitmezki 4 aydan sonra adı değişiyor erken doğum oluyor.kotu enerjisi olan kişilerden uzak durun bence şahsen ben bana kötü gelecek kişilerle görüşmuyorum tellerini bile açmıyorum etkileniyorum hemen.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yakın aileniz dışında kimseye söylemeyin hatta ilk. Gebeliğinizse uzun zaman söylemeyin hepimizin hayatında vardır öyleleri bazılarının art niyetten degil sevgiden bile oluyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar