Sorum var Düsük tehlikesi var denildi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğçe eryilmaz tarafından oluşturulan Düsük tehlikesi var denildi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 700 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düsük tehlikesi var denildi
Konbuyu başlatan Tuğçe eryilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
11hafta 3 günlük hamileyim kızlar ama bugün öğlen kanamam oldu hastaneye gittim kalp atışı var Çok şükür alttan da muayene edildim
Sonra ilaç yazdı doktor düşük engelleyici
Ne yapmam lazım bana yardım edin😔
Çok geçmiş olsun canım bu haftalarda kendine dikkat et fazla yorma kendini yatak istirahati yap

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
11hafta 3 günlük hamileyim kızlar ama bugün öğlen kanamam oldu hastaneye gittim kalp atışı var Çok şükür alttan da muayene edildim
Canım ilaçlarını aksatma bol bol dinlen güzel beslen ağır iş yapma Allah'ın izniyle hiçbişeycik olmaz sıkma canını üzme kendini stres en büyük etken biliyosun stres yok

Tuğçe eryilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Progestan mi verdi canım doktorun dediğini yap güzelce dinlen
Evet progestan verdi
Çok teşekkür ederim allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ilaçlarını aksatma bol bol dinlen güzel beslen ağır iş yapma Allah'ın izniyle hiçbişeycik olmaz sıkma canını üzme kendini stres en büyük etken biliyosun stres yok
Tamam öyle yapcam çok teşekkür ederim allah razı olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bol bol dinlen, ağır kaldırma, yüksek yerlere uzanma ve ilacını asla ihmal etme kuzum Allah'ın izni ile bir şey olmaz

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım bence uzan sürekli yani kendini yorma uzan hatta ayaklarını biraz yukarda tutarak uzan. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın yavrunu 🤗🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar