Düşük yaptiktan sonra hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Deryaaydn tarafından oluşturulan Düşük yaptiktan sonra hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 793 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Düşük yaptiktan sonra hamilelik
Konbuyu başlatan Deryaaydn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Deryaaydn

Kayıtlı Üye
rank
3 ay önce düşük yaptım tutunamadığı için 7 haftalıkti yeni kese görünüyordu. Tekrar hamilelik zor olur mu.

Deryaaydn

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Günüme 7 gün kaldı fakat bel ağrısı baş dönmesi mide bulantısı kasık ve göğüslerde ağrı var şüphelendim ama testte çıkmadı adet öncesi şeyi mi acaba yoksa gebelik ihtimali olabilir mi
Canım adet belirtileriyle benzer oluyor zaten ayrıca mide bulantısı için henüz erken. Erken gebelik testi yapmalısın yada gidip kan verip betaya baktırabilirsin

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
3 ay önce düşük yaptım tutunamadığı için 7 haftalıkti yeni kese görünüyordu. Tekrar hamilelik zor olur mu.
Yok cnm hemen olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn 12 haftalık düşük yptim 1 ay arayla tekrar hamile kldm tekrar düşük yptm snra korunmaya başladım 6 ay geçtikten snra işte tekrar hamileyim 35.5 haftalık hamileyim çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar