Düşük yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mukaddes tarafından oluşturulan Düşük yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,642 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Düşük yaptım
Konbuyu başlatan Mukaddes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Dün gece düşük yaptım...şuan boşlukta gibiyim.kendini yorgun hissediyorum.uyumak istiyorum.sonra daha giden gitti neye dinleniyosun ki diyorum.bitti yani.
Boyle dusunme Verende Alanda rabbim . Sen dinlen kendini toparla dua et . Allah kucagini bos birakmaz vericektir tekrar .
Arkadasimda dusuk yapmisti 3 ay sonra tekrar hamile kaldi . Uzme kendini sakin

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Dün gece düşük yaptım...şuan boşlukta gibiyim.kendini yorgun hissediyorum.uyumak istiyorum.sonra daha giden gitti neye dinleniyosun ki diyorum.bitti yani.
Çok geçmiş olsun canım öyle düşünme vardır elbet bu dada bir hayır kaç haftalık tin neyden oldu düşük canım 😢

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm öyle düşünme vücudunun toparlanması dinlenmesi lazım veren Allah alan Allah belliki sağlıksız bi gebelikmiş Tam tersi şu an dinlenip kendini hem ruhen hem bedenen hazırlaman lazım annelik duygusu için evet şu an yaşadıkların normal degil çok üzülüyosun ama vardır Rabbimin bi bildiği

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim seni çok iyi anlıyorum benimde bir düşük bir kurtajim oldu ama sonra rabbim ikizlerimi verdi sonra 1 tane daha en kısa sürede tekrardan hamile kalacaksın inanıyorum bende öyle kaldim çünkü sakin üzülme kendini yıpratma düşük olan bebekler sağlıksız oldukları için tutunmazmış Allah'a dua et vardır bildiği rabbimin tekrardan hamile kalıp bebisini kucağına aldigin zaman inan hepsini unutacaksin gecmis olsun cnm ara verme çocuk için

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş olsun canım.Seni anlıyorum.Bir önceki benimde düşük oldu.2.5 ay sonra tekrar hamile kaldım.Rabbim senide tekrar sevindirsin canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar