Sorum var Düzensiz adet

• Konbuyu başlatan Elaooaf
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elaooaf tarafından oluşturulan Düzensiz adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 558 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düzensiz adet
Konbuyu başlatan Elaooaf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba adetim çok düzensiz mesela Şubat'ta hiç adrt olmadım sonra Martin 19 unda oldum sonra da 1 Mayıs da oldum hamile kalmak istiyorum yumurtlama günümü nasıl hesaplayacagim bu düzensiz adetle
Kuzum adet düzensizliği ile yumurtlama günü hesaplayamazsin genelde yumurtlama dönemini hesaplaman için 28 günde bir düzenli bir şekilde adet görmen gerekiyor iyi bir kadın doğum uzmanına görünmeni tavsiye ederim 🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum doktor kontrolüne gittiysen. Folik asit kullanımına başla, stresten uzak dur, gün aşırı ilişkiye gir ki böyle yaptığın taktirde yumurtlama günün tutuyor, eşin boşaldıktan sonra bir süre içerde beklesin.

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba adetim çok düzensiz mesela Şubat'ta hiç adrt olmadım sonra Martin 19 unda oldum sonra da 1 Mayıs da oldum hamile kalmak istiyorum yumurtlama günümü nasıl hesaplayacagim bu düzensiz adetle
Eger bdaha ki regln 1 indeveya 30unda olmaz yine gecikirse hemen sogan suyu iç regln gelirse kes adet söktürücü ben bizzat denedm regln bitince tekrar basla kac gün ictiysen reglden sonra 15 güne tammla brak regln duzene girer ins

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar