E bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan E bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 500 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı E bebek
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba öncelikle iyi bayramlar dilerim. E bebekten yenidoğan alışverişi yapan var mı acaba.Agustosun sonunda doğum yapacağım bir aksilik olmaz çok sıcağa denk gelecek.Benimde düşüncem yenidoğan takımları var uzun kollu ama ince 3 adet o şekilde söylesem yenidoğan beden olarak gerisini de lc waikiki den 0 3 ay söyleyeceğim 1 ay idare eder mi? Annem küçük oluyor 0 3 ay al diyor hepsini ama 0 3 ay bedeni yok e bebekte

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba öncelikle iyi bayramlar dilerim. E bebekten yenidoğan alışverişi yapan var mı acaba.Agustosun sonunda doğum yapacağım bir aksilik olmaz çok sıcağa denk gelecek.Benimde düşüncem yenidoğan takımları var uzun kollu ama ince 3 adet o şekilde söylesem yenidoğan beden olarak gerisini de lc waikiki den 0 3 ay söyleyeceğim 1 ay idare eder mi? Annem küçük oluyor 0 3 ay al diyor hepsini ama 0 3 ay bedeni yok e bebekte
İyi bayramlar 0 3 bile küçük bazı ürünler de bende aldım ama daha yıkamadm çekme ihtimali var alırken altındaki yorumlara göre alabirsin bir tane yenidoğan var diğerleri 0 3 3 6 ay benim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
0-3 ay alacaksanızda bi kaç tane alın hem erken büyüyorlar hem çekme ihtimali oluyo 3-6ay daha fazla aldım o yüzden ben

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar