Ebe gümeci hikayesi😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Ebe gümeci hikayesi😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 885 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Ebe gümeci hikayesi😂😂
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan demdem

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar buraya katıldığımdan beri post açıp duruyorum ama bu içinde olduğum komik bir durumu sizlerle paylaşmak istedim. Kızlar bugün merdiveni temizliyordum baktım kayınbabam aşağıda Ben de o ara ebegümeci şarkısını söylüyordum ben de bilmiyordum ki kayınbabam aşağıda hahaha😂😂 eşim de o ara kahvaltı ediyordu sonra ben de şöyle söyledim uyuz eşek yoncasıdır ebegümeci😂😂 şarkının tamamını bitirdikten sonra kayınbabam kaynanama gidip demiş ki Erhan'la Elif kavga mı ediyor Elif Erhan'a eşek diyor Allah Allah Git bir bak bakayım niye kavga ediyorlar niye Elif Erhan'a eşek diyor ayyyy allahim ya patlıcam gülmekten 😂😂😂😂 eşime anlattım Gülmekten öldü kaynamamda öyle😂😂
Sen çok yaşa güldürdün beni vallha 🤭

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Sen çok yaşa güldürdün beni vallha 🤭
Amin canm ne demek ❤😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hahahhaha aklima bisey geldi bunu okuyunca hahahahah
Ben biliyorum cnm tiktokta Bi kız varya amiiiiin amiiiiin diye o geldi sanırım ki zaten ben onu taklit ettim cnm 😂😂😂😂

Hahahhaha aklima bisey geldi bunu okuyunca hahahahah
Ben biliyorum cnm tiktokta Bi kız varya amiiiiin amiiiiin diye o geldi sanırım ki zaten ben onu taklit ettim cnm 😂😂😂😂

Son düzenleme:

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin canm ne demek ❤😂

💕♥️

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Amin canm ne demek ❤😂

Aynen cnm🤣🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar