Sorum var Ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 147 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anne ve anne adayı olan arkadaşlarm bugün dokdor kontrolümüz vardı artık ek gıdaya geçelim dedi dokdorumuz boyumuz 69 cm kilo 7 750 bu soru hep soruldu ama ek gıdaya geçen anneler ilk yoğurtla baslaniyo evet ama benim oğlan yoğurt pek sevmedi yada ben tek kullanımlık diye beceremedim😂😂😂siz neyle başladınız acaba bide irmikde illa bebek olanmi mecbur

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel anne ve anne adayı olan arkadaşlarm bugün dokdor kontrolümüz vardı artık ek gıdaya geçelim dedi dokdorumuz boyumuz 69 cm kilo 7 750 bu soru hep soruldu ama ek gıdaya geçen anneler ilk yoğurtla baslaniyo evet ama benim oğlan yoğurt pek sevmedi yada ben tek kullanımlık diye beceremedim😂😂😂siz neyle başladınız acaba bide irmikde illa bebek olanmi mecbur
Yoğurt sevmediyse mevsime göre sebze püreleri verebilirsin canım. Patatesle havucu haşla püre yap bunun gibi sonra diğer sebzeleri 1 çay kaşığı ile başla üç gün ver alerjiye karşı gözlemle sonra başka dene her yaptığının içine mutlaka zeytinyağı koy

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
bebeklerin cogunlugu yogurt sevmiyor benim kizda sevmiyor ben meyve pureleri ile basladim canim

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Evladın kız mı erkek mi kaç aylık 😊 yoğurt sevmedi ise içine meyve püresi koyup versen olur mu ben süzme peynir labne pekmez bunlardan veriyorum baharatsiz çorba da verebilirsin ins sever

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Evladın kız mı erkek mi kaç aylık 😊 yoğurt sevmedi ise içine meyve püresi koyup versen olur mu ben süzme peynir labne pekmez bunlardan veriyorum baharatsiz çorba da verebilirsin ins sever
Erkek canım 6 aylık olduk🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bebeklerin cogunlugu yogurt sevmiyor benim kizda sevmiyor ben meyve pureleri ile basladim canim
Evet canım çoğu sevmiyo böyle giderse benimkide o çoğunluğa girecek dokdorumuz sebzeyle başla ilk sonradan sebzeye alistirammsn dedi mantiklida geldi bana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar