Sorum var Ek gıdaya geçiş için gerekenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EsKa tarafından oluşturulan Ek gıdaya geçiş için gerekenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 395 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıdaya geçiş için gerekenler
Konbuyu başlatan EsKa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar, herkese sağlıklı mutlu bir gün dilerim. bebeğim 5.5 aylık yakında ek gıdaya geçeceğiz inşallah. Ek gıda için hiçbir alışveriş yapmadım. mama kasesi ya da kaşık vs.. neler gerekli tam olarak tavsiye edeceğiniz ürünler nelerdir?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar, herkese sağlıklı mutlu bir gün dilerim. bebeğim 5.5 aylık yakında ek gıdaya geçeceğiz inşallah. Ek gıda için hiçbir alışveriş yapmadım. mama kasesi ya da kaşık vs.. neler gerekli tam olarak tavsiye edeceğiniz ürünler nelerdir?
Mama Önlüğü
Mama Tabağı ve Kasesi
Çatal Kaşık
Alıştırma Bardağı ve Suluk
Mama Termosu ve Termal Çanta
Buharda Pişirme Ürünleri
Meyve Sebze Emziği ve Cam Rende

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım, ben sadece kaşık aldım oda kendi kaşıklarım ağzına zarar vermesin diye, cam rende de ablam vermişti. Onun dışında birşey almadım su için zaten biberon vardı.

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
Mama Önlüğü
Mama Tabağı ve Kasesi
Çatal Kaşık
Alıştırma Bardağı ve Suluk
Mama Termosu ve Termal Çanta
Buharda Pişirme Ürünleri
Meyve Sebze Emziği ve Cam Rende
teşekkür ederim🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım, ben sadece kaşık aldım oda kendi kaşıklarım ağzına zarar vermesin diye, cam rende de ablam vermişti. Onun dışında birşey almadım su için zaten biberon vardı.
evet sanırım cam rende en mühimi😊 bazı arkadaşlarım bir çok çeşit çatal kaşık var hepsinden al diyor püre için al ortası delikli, eğimli kaşık al diyen var. bebeğin durumu nasıl olcak yiyen bir tip olursa ne alâ😃

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bizde yeni tadımlara geçtik cam rende ve silikon kaşıklar aldım suyu biberonla az veriyorum buharda pişirme aparatı ve alıştırma bardağı almayı düşünüyorum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Gereksiz masraf açıkçası bende bişey almadım kızım 5 aylık bi kaşığım var rendeye gerek yok blenderla halederim birde önlük yeterli olacaktır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar