Sorum var Ekojenik fokus

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Ekojenik fokus başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 403 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ekojenik fokus
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 24haftada doplere ayrıntılı ultrasona gittim bebeyin kalbinde ekojenik fokus görüldü doktorum korkma hamileliyin sonlarında kaybolur sovrulur dedi bu durumla karşılaşan oldumu hiç?
Banada 20 hftada ekojenik bagrsak dendi grade1 1derece yani istersen bi perinatolojiye gorun dedi ne kfama taktim ne doktora gttm doktoru degstm dger doktor olsa gorurdu hc oyle bse demedi bsey olmuyo cogu kayboluyo ekojen parlaklik demk bazen usgden kaynkli oluyo eski tip usgyle bkmlasi gerekyo usg ayari cok onemli günümüzdeki usgler gelismis oldugundan bazi bolumleri olduğundan parlk gosteryor buda ekojen bagirsak veya ekojn kalp olarak gorunuyo çoğu onemsiz ve tek basna bse anlm ifade etmyo 2li 3lü temizzse sknti olmuyo gercktn var olan ekojenk bölge hfta ilerledikce kayboluyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada 20 hftada ekojenik bagrsak dendi grade1 1derece yani istersen bi perinatolojiye gorun dedi ne kfama taktim ne doktora gttm doktoru degstm dger doktor olsa gorurdu hc oyle bse demedi bsey olmuyo cogu kayboluyo ekojen parlaklik demk bazen usgden kaynkli oluyo eski tip usgyle bkmlasi gerekyo usg ayari cok onemli günümüzdeki usgler gelismis oldugundan bazi bolumleri olduğundan parlk gosteryor buda ekojen bagirsak veya ekojn kalp olarak gorunuyo çoğu onemsiz ve tek basna bse anlm ifade etmyo 2li 3lü temizzse sknti olmuyo gercktn var olan ekojenk bölge hfta ilerledikce kayboluyo
Bir Çoğunda

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir Çoğunda
Teşekkür ederim cevabınız için inşallah kaybolur sağ salim kucağımıza alalım🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar