Eli ağzında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde zehra&duru tarafından oluşturulan Eli ağzında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 232 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eli ağzında
Konbuyu başlatan zehra&duru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba bebeğim 48 günlük, birkaç gündür eli hep ağzında ve fazla tükürük salgılamaya başladı. Bu da onu huzursz ediyor uyku kalitesi düştü. Bunu yaşayan var mı ne kadar sürecek :/
Refleks olarak elini ağzına götürüyordur canım normal yani uyuyacağı zaman yarım kundak yap uzun süre uyur

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bebeğim 48 günlük, birkaç gündür eli hep ağzında ve fazla tükürük salgılamaya başladı. Bu da onu huzursz ediyor uyku kalitesi düştü. Bunu yaşayan var mı ne kadar sürecek :/
Emzik tutuyorsa emzik ver benim kızımda öyle yapıyor uyumasıda uzun sürer

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok normal Kuzum benim oğlum da 3 aylık birkaç gündür elini sürekli ağzına götürüyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum benim kizimda 1 bucuk 2 ayllikken baslamisti eli surekli agzindaydi ve asiri bir salyası vardi suan 4 aylik halen devam ediyor o sorun açıkçası ve salayasi fazlasiyla arttı.

Tüm sayfalar yüklendi.