Elti Sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mama tarafından oluşturulan Elti Sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,946 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Elti Sorunsalı
Konbuyu başlatan Mama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar eltim mutfak ihtiyaclarindan ne eksikse benden istiyor ve bunu hep yapıyor bu zamana kadar yok demedim verdim, benim de isteme huyum yok kendi işimi kendim görürüm gider markete alırım yoksa da yapmam. Ama çiğ tavuktan antep fıstığına varana kadar istiyor. Ne yerine koyuyor bu beni siz söyleyin bana da yazık herkesin kendine göre bir geliri var. O kadar bezdirdi ki beni artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Yüzsüz tabirinin vücut bulmuş hali inanın ki. Rabbim beni bu kadınla imtihan ediyor ama ben dayanamıyorum daha. Bana bir yol gosterin. Ne yapayım ben daha? Evvelinde aklima vesvese soktu kayinvalidemi, gorumcemi bana kotu gosterdi bir sene konusmadim onun yuzunden, benim evimin esyalarini kucumsedi, istedigim bir renk vardi ev icin sohbet esnasinda soylemistim simdi o renge kendi evini boyayacakmış. Ya böyle birsuru sey yasadim geldi geleli. Keske kapim hep kapalı kalsaydi diyorum ama bu sefer herkes bana tepki gostericekti. En basinda sevmedim icindeki kotulugu sinsiligi gordum eşim de hazetmiyor ama kardeşinin karısı diye bir sey demiyor. Daha cok sey var ama yazamiyorum acik acik.

Son düzenleme:

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar eltim mutfak ihtiyaclarindan ne eksikse benden istiyor ve bunu hep yapıyor bu zamana kadar yok demedim verdim, benim de isteme huyum yok kendi işimi kendim görürüm gider markete alırım yoksa da yapmam. Ama çiğ tavuktan antep fıstığına varana kadar istiyor ya. Ne yerine koyuyor bu beni siz söyleyin bana da yazık herkesin kendine göre bir geliri var. O kadar bezdirdi ki beni artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Yüzsüz tabirinin vücut bulmuş hali inanın ki. Rabbim beni bu kadınla imtihan ediyor ama ben dayanamıyorum daha. Bana bir yol gosterin. Ne yapayım ben daha? Evvelinde aklima vesvese soktu kayinvalidemi, gorumcemi bana kotu gosterdi bir sene konusmadim onun yuzunden, benim evimin esyalarini kucumsedi, istedigim bir renk vardi ev icin sohbet esnasinda soylemistim simdi o renge kendi evini boyucakmis gorgusuz. Ya böyle birsuru sey yasadim geldi geleli. Keske kapim hep kapalı kalsaydi diyorum ama bu sefer herkes bana tepki gostericekti. En basinda sevmedim icindeki kotulugu sinsiligi gordum eşim de hazetmiyor ama kardeşinin karısı diye bir sey demiyor. Daha cok sey var ama yazamiyorum acik acik. Saclarini dolamak geliyor icimden Allah affetsin
Verme canim sende benim ki bir kac kez öyle yaptı dedim ki bura market mi zaten sevmiyorum yellozu birde eşya mı vericem ruhum çekilir

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sorun ablamda var hersey ister bi tabaknyemeğe kadar. Ablam cok sinirlenir. Gecen demiş ben marketmiyimgit marketten al veremem die. Tüm komsulara yaygara etmiş ablamı. Ablamda veryansın ediyodu. Bi de eltisinin durumu o kadar ii ki eşi demirçelikten emekli borsa da 2 trilyon paraları var bakın abartmıyorum 2 trilyon. Ama işte huylu huyundan vazgeçmez misali hala dilencilik yapıyo eltisi. Ablamda cıldırıyor. Hala yüzsüz lük yapıp istiyormus. Bitti demiş ablam ben gördüm kız ne cabuk bitti diyomuş. Gülsem mi aglasam mı bacımın haline bilemedim 🤷‍♀️ ay meyse ki bnm bi eltim yok henüz. Olsada bende coookkk ufak olcak. Görümce desen 2 tane ama yok gibiler saolsunlar. Kaynanam o keza ne akar ne kokar. Bi kayınbabamın lafı yüzündedir onu da kulak arkası ederim eşimşn hatrı için gecerim amaannn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Verme canim sende benim ki bir kac kez öyle yaptı dedim ki bura market mi zaten sevmiyorum yellozu birde eşya mı vericem ruhum çekilir
Yellozzz 😂😂😂😂😂tuttum seni 😂😂😂

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar eltim mutfak ihtiyaclarindan ne eksikse benden istiyor ve bunu hep yapıyor bu zamana kadar yok demedim verdim, benim de isteme huyum yok kendi işimi kendim görürüm gider markete alırım yoksa da yapmam. Ama çiğ tavuktan antep fıstığına varana kadar istiyor ya. Ne yerine koyuyor bu beni siz söyleyin bana da yazık herkesin kendine göre bir geliri var. O kadar bezdirdi ki beni artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Yüzsüz tabirinin vücut bulmuş hali inanın ki. Rabbim beni bu kadınla imtihan ediyor ama ben dayanamıyorum daha. Bana bir yol gosterin. Ne yapayım ben daha? Evvelinde aklima vesvese soktu kayinvalidemi, gorumcemi bana kotu gosterdi bir sene konusmadim onun yuzunden, benim evimin esyalarini kucumsedi, istedigim bir renk vardi ev icin sohbet esnasinda soylemistim simdi o renge kendi evini boyucakmis gorgusuz. Ya böyle birsuru sey yasadim geldi geleli. Keske kapim hep kapalı kalsaydi diyorum ama bu sefer herkes bana tepki gostericekti. En basinda sevmedim icindeki kotulugu sinsiligi gordum eşim de hazetmiyor ama kardeşinin karısı diye bir sey demiyor. Daha cok sey var ama yazamiyorum acik acik. Saclarini dolamak geliyor icimden Allah affetsin
Hayatım tavrını koy bak ne seni deli eder ne seni sinirlendirdi onu düşün o geldiğinde kapının önünde kapıyı hafif aç sert bı dille yok de ne istese burası market değil market dışarıda de tavrını koy benim karşı komşum öyleydi limon ekmek boya duvar boyası düşün yuzsuzlugu aştı yemek istedi ve bu kişinin yazlığı evi var en son ablam açtı kapıyı yine gelmiş şeker varmı ablam dedi burası market değil abla ö günden sonra gelmedi ama çöplerimi karstiriyo

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Kız ben deli olacam yok deyip yüzüne kapatsan ya bak bir daha çalıyor mu market mi sanmış bacım sizi tuz niyet anlarım salça yağ biter hadi onuda anlarım tavuk ney kız Antep fıstığı ne terslesene, 😅😅😅

Mama

Kayıtlı Üye
rank

Kız ben deli olacam yok deyip yüzüne kapatsan ya bak bir daha çalıyor mu market mi sanmış bacım sizi tuz niyet anlarım salça yağ biter hadi onuda anlarım tavuk ney kız Antep fıstığı ne terslesene, 😅😅😅
Yapamıyorum kendimi kotu hissediyorum biraz suratim dusuyor boyle olmayacak seyler isteyince ama onu da anlamiyorsa yani ne diyeyim. İsin garibi bu kizin tuzu, salcasi bitmez ama çikolata sosu, antep fistigi, cevizi, pudra sekeri biter onu da benden ister🤦🏻‍♀️ tavuklu yemek yapicak ana malzemesi tavuk yok ve market ve bakkal hemen yakinimizda gitmez, hic gitmedi de. Asil olayi soyluyim kocasi marketçi bunun🤦🏻‍♀️

Hayatım tavrını koy bak ne seni deli eder ne seni sinirlendirdi onu düşün o geldiğinde kapının önünde kapıyı hafif aç sert bı dille yok de ne istese burası market değil market dışarıda de tavrını koy benim karşı komşum öyleydi limon ekmek boya duvar boyası düşün yuzsuzlugu aştı yemek istedi ve bu kişinin yazlığı evi var en son ablam açtı kapıyı yine gelmiş şeker varmı ablam dedi burası market değil abla ö günden sonra gelmedi ama çöplerimi karstiriyo
Ablan en iyisini yapmis, bigun bana da denk gelse boyle birsey keske. Cop karistirmak nedir ya manyak kari...Ya bu karakterde insanlari toplucan baska ulkeye fıydırcaksın kamyona doldurup. akil ve ruh sagligina zarar. Bizimkinin de durumları iyi eşi marketçi, yüzsüz iste. Hayat felsefesi bu demek ki boyle hayatini gecindirmeye alismis ve bu normal geliyor

Son düzenleme:

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yapamıyorum kendimi kotu hissediyorum biraz suratim dusuyor boyle olmayacak seyler isteyince ama onu da anlamiyorsa yani ne diyeyim. İsin garibi bu kizin tuzu, salcasi bitmez ama çikolata sosu, antep fistigi, cevizi, pudra sekeri biter onu da benden ister🤦🏻‍♀️ tavuklu yemek yapicak ana malzemesi tavuk yok ve market ve bakkal hemen yakinimizda gitmez, hic gitmedi de. Asil olayi soyluyim kocasi marketçi bunun🤦🏻‍♀️

Ablan en iyisini yapmis, bigun bana da denk gelse boyle birsey keske. Cop karistirmak nedir ya manyak kari...Ya bu karakterde insanlari toplucan baska ulkeye fıydırcaksın kamyona doldurup. akil ve ruh sagligina zarar. Bizimkinin de durumları iyi eşi marketçi, yüzsüz iste. Hayat felsefesi bu demek ki boyle hayatini gecindirmeye alismis ve bu normal geliyor
Hayatım tavrını koy hiç sevmem böyle insanlar ileride daha çok canını sıkacak

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Valla canım hayır demeyi bilmezsen daha o kapın çok çalınır 🙂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın, rabbim bana kolaylık eltime de anlayış versin. Birgün bu konuyu konuşacağım onunla usulca bakalım ne zaman tak ederse
Konuşman bence çok tepki alır ben senim yerinde olsam bir kaç isteğine hayır derim sonra yine gelecek yine yok derim en son anlayacaktır zaten ama senin net tavrını ortaya koyman lazım kimseye beslemek zorunda değilsin isterse öz gözün olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar