Embriyo transferi sonrası beta hcg değeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevdanınannesi tarafından oluşturulan Embriyo transferi sonrası beta hcg değeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,199 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Embriyo transferi sonrası beta hcg değeri
Konbuyu başlatan Sevdanınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Sevdanınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, 3 aralıkta embriyo transferi oldum bugün 8. Günüm kanda 23.9 çıktı doktorum pozitif ama 12. Gün sonucuna bakarız dedi. Değeri bukadar düşük olup artan varmı acaba?

Eda Unutkan

Kayıtlı Üye
rank
Bende 5. Ocak transfer oldum yarin beta hcg testi yapilcak korkuyorum sürekli sancilar oldu bu 10 gün kasilmalar normal mi sizce igne batar gibi kasilmalarin olmasi

Hayattaki mucize

Kayıtlı Üye
rank
Bende 5. Ocak transfer oldum yarin beta hcg testi yapilcak korkuyorum sürekli sancilar oldu bu 10 gün kasilmalar normal mi sizce igne batar gibi kasilmalarin olmasi
Hic korkma canm strestende olmus olabilir benim de biraz oldu ama cok siddetli degildi adet agrisi gibiydi hic bi belirti olmuyo zaten suan 11 haftadayim cok sukur hayirli haberlerini bekliyorum

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
3.güm embriyosuydu 10. Gün değerim 98 çıktı 12.gün 168 14.gün 468 17.gün 1330 20.gün 3330 çıkmştı şükür keseyide kalp atışınıda gördüm. Hepimiz sağlklıca kucağımıza alalım sıkıntısız 🤲😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
3.güm embriyosuydu 10. Gün değerim 98 çıktı 12.gün 168 14.gün 468 17.gün 1330 20.gün 3330 çıkmştı şükür keseyide kalp atışınıda gördüm. Hepimiz sağlklıca kucağımıza alalım sıkıntısız 🤲😊
Ay çok mutlu oldum senin adına rabbim sağ salim kucsgina almayıda nasip etsin canım. 🤲🏻❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.