Emzik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Emzik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 807 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim kızım 1 ay sonra 1 yaşına girecek emziği sadece uyurken ve uykudan kalktığı ilk yarım saat kullanıyoruz sonrasında emzik aramaz ama uyurken illa ister benim sorum şu emzik bırakmak için en doğru zaman nedir
Canım en doğru zamanı bende bilmiyor ama ben kızım da 1yaş 8aylıkdı bırakdırdığımda

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım peki o süreç zor mu geçti
Rica ederim canım birnci günü gece ağladı uyurken falan ikici günü fazla zorluk yaratmadı böyle iki üç gün zorluk yaratdı ben korkutdum birazda🤭fare isırmıs ne bileyim pis oldu artık onu emmek olmaz falan böyle böyle bırakdı biraz uyuduğu zaman zorluk yarda bilir oda bir süre sonra olmayacaq kendi kendine uykusu geldiyi zamana uyuyacak

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim kızım 1 ay sonra 1 yaşına girecek emziği sadece uyurken ve uykudan kalktığı ilk yarım saat kullanıyoruz sonrasında emzik aramaz ama uyurken illa ister benim sorum şu emzik bırakmak için en doğru zaman nedir
Ne kadar erken o kadar iyi olur, benim oğlum 6 ay emdi bıraktı kızım hiç emmiyor şuan, ama yeğenim 4 yaşında emziksiz uyumuyor bırakma niyetinde de değil çok zor yani

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım birnci günü gece ağladı uyurken falan ikici günü fazla zorluk yaratmadı böyle iki üç gün zorluk yaratdı ben korkutdum birazda🤭fare isırmıs ne bileyim pis oldu artık onu emmek olmaz falan böyle böyle bırakdı biraz uyuduğu zaman zorluk yarda bilir oda bir süre sonra olmayacaq kendi kendine uykusu geldiyi zamana uyuyacak
Teşekkür ederim şimdilik çok karışmak istemiyorum ama 1 buçuk yaşına kadar kullansın diyorum çünkü sadece uyku saatinde aklına geliyor gün içinde hiç aramıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne kadar erken o kadar iyi olur, benim oğlum 6 ay emdi bıraktı kızım hiç emmiyor şuan, ama yeğenim 4 yaşında emziksiz uyumuyor bırakma niyetinde de değil çok zor yani
Benim yeğenim de öyle 5 yaşında doktor dişlerini çene yapısını bozmuş demişti yengem çok zor bıraktırdı öyle olsun istemiyorum

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim şimdilik çok karışmak istemiyorum ama 1 buçuk yaşına kadar kullansın diyorum çünkü sadece uyku saatinde aklına geliyor gün içinde hiç aramıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim yeğenim de öyle 5 yaşında doktor dişlerini çene yapısını bozmuş demişti yengem çok zor bıraktırdı öyle olsun istemiyorum
Rica ederim canım evet bir buçuk yaş normal bırakdırmak günü içinde kullanmaması iyi uyumaklarınl biraz kolaylaşdırıyor emzik bırkdığında biraz uyumasında zolanacak oda iki üc gün sürecek Allahın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar