Emziren anneler bi bakin lütfen ❣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Emziren anneler bi bakin lütfen ❣ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,730 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziren anneler bi bakin lütfen ❣
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Doqum yapalı 39 qün oldu kızım 4 qündur emmek istediqnde eziriyorum ama 5 dk bile emmiyor en fazla 3 dk emiyor mememi hemen bırakıyor bu normal mi ne yapmalıyım lütfen bisey söyleyin. Sütüm war. Böyle qiderse kilo almiycak qeri kalacak diye korkuyorum. Geçen ay çok quzel emiyordu kilo hızlı almsti. Kafama takar oldum niye şimdi emme süresini azaltti qünde emme sayisida çok az.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Doqum yapalı 39 qün oldu kızım 4 qündur emmek istediqnde eziriyorum ama 5 dk bile emmiyor en fazla 3 dk emiyor mememi hemen bırakıyor bu normal mi ne yapmalıyım lütfen bisey söyleyin. Sütüm war. Böyle qiderse kilo almiycak qeri kalacak diye korkuyorum. Geçen ay çok quzel emiyordu kilo hızlı almsti. Kafama takar oldum niye şimdi emme süresini azaltti qünde emme sayisida çok az.
Cnm çevremde bunu yaşayan çok insan var ek mama verdiler sende vermeye çalış olmadı ek mama bebelac tarzı süt ver arada aç kalmasın diye

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Aqlama durumu yokki emiyor 3 dk sonra uyuyor yada bakıyor açktikca qun için 5 defa emiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle yapcam ama norml mi bilmiyorum keşke emziren bi kaç anne durumlarını yazsa
Bunu yaşayan anneler çok var çevremde malesef her bebek aynı olmuyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ilk önce sakin ol göğüsün çok dolu olduğunda burnu tıkalı olduğu için birde uykulu oldukları zaman emmiyorlar ilk ayrıca anne sütü ön süt ve yağlı süt olarak ikiye ayrılıyor bazen bebek 10 dk sonra yağlı süt alır bazen 2 dk sonra yağlı sut alıyor bebek yağlı süte çabuk geçti icnde kısa emmiyordur ama sen bebeğim aç ağlıyor diyorsan sağ enjektör yada kaşık biberonla ver ama direk biberon ile verme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar