Emziren anneler icin diyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diyet Listeleri kategorisinde İki prenses annesiyim🥰🥰 tarafından oluşturulan Emziren anneler icin diyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 918 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diyet Listeleri
Konu Başlığı Emziren anneler icin diyet
Konbuyu başlatan İki prenses annesiyim🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
Selamünaleyküm kızlar iyi akşamlar nasılsınız bebisleriniz nasıl biz kızlarımla iyiyiz çok şükür benim bi sorum olucak ben kızımı emziriyorum 7,5 aylık oldu ve ben diyet yapmak istiyorum önceden diyetisyene giderek zayıflamıştım ama şu an evde yapmayı istiyorum sizin bana önereceğiz bisey var mı yada benim gibi hem emzirip hemde diyet yapan ne yapmalıyım cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Selamünaleyküm kızlar iyi akşamlar nasılsınız bebisleriniz nasıl biz kızlarımla iyiyiz çok şükür benim bi sorum olucak ben kızımı emziriyorum 7,5 aylık oldu ve ben diyet yapmak istiyorum önceden diyetisyene giderek zayıflamıştım ama şu an evde yapmayı istiyorum sizin bana önereceğiz bisey var mı yada benim gibi hem emzirip hemde diyet yapan ne yapmalıyım cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Haşlama tarzı sebze ağırlıklı beslen canim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aleyküm selam canım bence Akdeniz usulü beslen bol su ızgara salata 🥗 ye ekmek pilav makarna yeme canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar