Emziren anneler korona aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sngl tarafından oluşturulan Emziren anneler korona aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,387 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziren anneler korona aşısı
Konbuyu başlatan Sngl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Sngl

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar bebeğim 2 aylık emziriyorum ve korona aşısı olmak istiyorum ama bebeğe bi sorun olursa diye tedirginim. Emzirip de aşı olan var mı nasıl geçti?

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldum kizim suan da 11 aylik ben asi oldum ama seninki daha kucukmus bilemlcem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasil olur

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Ben birkaç çocuk doktoru ile görüştüm doğuma az kaldığı için doğumu bekle doğumdan hemen sonra olabilirsin ama asi olduğun gün emzirme dediler öyle üç ay beklemek gerektiğini ilk kez duyuyorum ben doğumdan hemen sonra olacağim delta varyanti çok ciddiye alınması gereken bir tür ve hasta olmaktansa asi olmayı tercih ediyorum herkesin kendi tercihi tabi ki ama iyi düşünmek gerekiyor üstelik aşının ilk dozu hemen koruma sağlamıyor ikinci dozu için de bir ay beklenecek onu da düşünürsek bana doğumdan hemen sonra yaptırmak daha doğru geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar