Emzirirken hamile kalma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifemrahrabia tarafından oluşturulan Emzirirken hamile kalma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 997 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirirken hamile kalma
Konbuyu başlatan Elifemrahrabia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaser_akif

Elifemrahrabia

Kayıtlı Üye
rank
Kizm 9aylikken bende hamile kalmistm emzirdim sonra doktor dedi zararlidr ona gogosten actm ama cok zor Allah yardmcn olsn
Valla benim ki anne sutunde başka birşey yemiyor içmiyor ne yapacak bilmiyorum neler aldım neler bilir bilseniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Salam.axşamınız xeyir.qızım 1yaş 8aylık və əmizdirirəm.hamiləyim 3aylık.hayla gitmedim hekime
Bende şuan 2 aylık Olcan galiba bende gitmedim dahaaa

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sizde emzirirken hamile kaldınız mı ne yaptınız emzirmeye devam mı ettiniz doktorunuz ne dedi
ALLAH yardımcınız olsun bende 8 aylık bebeğim varken hamile kaldığımı öğrendim çok kötü oldum sevinsemmi uzulsemmi bilemedim çok zor oluyor kaç kere denedim bırakamadım benimkide sadece süt ve hafif şeyler yiyordu normal süt içmiyordu üçüncü ayimda artık zararlı olur diye süt bozuluyormuş hamile kalınca ondan bıraktım ve biberonda uyur-ken sütealıştırın ben öyle yaptım çünkü uyanıkken içmiyordu ve market sütü kullanın o daha hafif diğeri ağır geliyor içmiyorlar bu şekilde deneyin inşaALLAH fayda görürsünüz sonra yemeyede başlıyor iştahı açılıyor bu dönem biraz zor olur ama geçiyor sonra

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sizde emzirirken hamile kaldınız mı ne yaptınız emzirmeye devam mı ettiniz doktorunuz ne dedi
Benim kardesim bebiyi emizdirirken hamile kalmisdi doktorlar dedi emizdirme cocuk zehirlene bilir bebekde inkisafdan kala bilir daha emizdirmedi sen yine doktorunka konus canim 😊her kadinda farkli oluyor🤷🏻‍♀️

E

emirin annesi

Guest
emzirirken hamile kalip gelen cok hastamiz vardi 12. haftaya kadar emzirebilirsiniz ama ondan sonrasi her iki bebek ve sizin icin iyi olmaz hem sutun kalitesi bozulur hemde emzirdikce sancilanirsiniz

Elifemrahrabia

Kayıtlı Üye
rank
ALLAH yardımcınız olsun bende 8 aylık bebeğim varken hamile kaldığımı öğrendim çok kötü oldum sevinsemmi uzulsemmi bilemedim çok zor oluyor kaç kere denedim bırakamadım benimkide sadece süt ve hafif şeyler yiyordu normal süt içmiyordu üçüncü ayimda artık zararlı olur diye süt bozuluyormuş hamile kalınca ondan bıraktım ve biberonda uyur-ken sütealıştırın ben öyle yaptım çünkü uyanıkken içmiyordu ve market sütü kullanın o daha hafif diğeri ağır geliyor içmiyorlar bu şekilde deneyin inşaALLAH fayda görürsünüz sonra yemeyede başlıyor iştahı açılıyor bu dönem biraz zor olur ama geçiyor sonra
Market sütünü nasıl veriyorsunuz

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Market sütünü nasıl veriyorsunuz
Biraz ısıtıp öyle biberon la verdim ılık , alıştı uzun uçlu biberon kullanın daha rahat tutuyorlar sonra da çok seviyorlar benim iki çocuğunda da öyle yaptım süttün keserken hala bazen biberonda istiyorlar çok nadiren veriyorum çok seviyorlar üzülmeyin geçer bu durumda insanı haksızlık yapmış gibi hissediyor ben öyle oldum şahsen çok üzüldüm âmâ RABBİM verdiği için çokta şükrettim beraber uyuyorlar daha iyi 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar