Epidural doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Epidural doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 410 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Epidural doğum
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar pazartesi günü epidural doğum yaptım ve şuan hala ağrım var doya doya bebeğimi alamadım henüz kucağıma, nelere dikkat etmeliyim tecrübeli arkadaşlar önerilerde bulunabilir mi?
Gözün aydın canım geçmiş olsun yani bol bol yürü ki dikişlerin oradaki sıklık açılsın bol su iç evin içinde gez hele ani hareketlerden kaşın ama yürüdükçe daha çabuk iyileşeceksin emin ol Hani oturma yatma sürekli kalk hareket halinde ol

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canim

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım geçmiş olsun yani bol bol yürü ki dikişlerin oradaki sıklık açılsın bol su iç evin içinde gez hele ani hareketlerden kaşın ama yürüdükçe daha çabuk iyileşeceksin emin ol Hani oturma yatma sürekli kalk hareket halinde ol
Sağol kuzum benim. Hareket ediyorum kuzum az biraz hafifledi ama hala bebeğimi kucağıma alacak kadar değil tabi!
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canim
Sağol canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağol kuzum benim. Hareket ediyorum kuzum az biraz hafifledi ama hala bebeğimi kucağıma alacak kadar değil tabi!

Sağol canım
❤️❤️🌹

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar pazartesi günü epidural doğum yaptım ve şuan hala ağrım var doya doya bebeğimi alamadım henüz kucağıma, nelere dikkat etmeliyim tecrübeli arkadaşlar önerilerde bulunabilir mi?
Gözün aydın kuzum rabbim analı babalı büyütsün inşallah çok hareketsiz kalmamaya özen göster çokta yorma kendini bikacgune geçecektir

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın kuzum rabbim analı babalı büyütsün inşallah çok hareketsiz kalmamaya özen göster çokta yorma kendini bikacgune geçecektir
Allah razı olsun canım amin inşallah 😊 hafif yürüyüşler yapıyorum kuzum ama hemen nefesim daralıyor göğsüm küt küt atmaya başlıyor, bel ağrım zaten çok kötü, azcık bile yürüsem hemen belime vuruyor

Hareketsizlik daha da ağrıtıyor, bir haftaya anca geçiyor 3 haftaya bir şey kalmıyor
Evet kuzum fazla oturunca ağrı yapıyor zaten ama yürüyünce de hemen yoruyor insanı. D

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun canım amin inşallah 😊 hafif yürüyüşler yapıyorum kuzum ama hemen nefesim daralıyor göğsüm küt küt atmaya başlıyor, bel ağrım zaten çok kötü, azcık bile yürüsem hemen belime vuruyor

Evet kuzum fazla oturunca ağrı yapıyor zaten ama yürüyünce de hemen yoruyor insanı. D
Sendende canım benim Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar