Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız?

• Konbuyu başlatan Beyaze
  • Toplam 79 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyaze tarafından oluşturulan Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,352 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız?
Konbuyu başlatan Beyaze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cccc
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Erkek bebege hamile kalmak için neler yapılabilir
Canm Allah katında kessinlikle öyle bisi yok Allah veriyor. Cok şey var internetlerde ama hic bir bilim gerçeği yok benim kızım var şimdi Allah nasip ederse erkek çocuğum olacak hic bi şey de yapmadm ikisinde de niyet ettim Allahm bana sağlıklı evlat ver dedim cinsiyeti hic fark etmez dedim dua ettim o kadar. Allah nasip ederse olacak inşallah hayırlısı

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben hamileyken 40 günlük olmadan hocaya gidip bi duası varmıs onu okuyotuyorsun erkek oluyormus die duydum. burda bi çok kişi yaptırdı böle. Ama tabi allah dilerse olur hersey o ne verirse kabul edin bi sürü cocugu olmayanlar var kız erkek farketmez yeterki saglıklı olsun. Rabbim dilediğini hatırla verir insallah

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Tatlım bısı yapamazsın ben ılk hamılelıgımde ılk once saglıklı olsun dıe dua etdım sonrada kızım olmasyny cok ıstedım ama olmady oglum oldu sonra kızım oldu. Bıtdı ıkı cocuk yeter bana dedım oglum 10 yasında erkek kardes cok ıstedı sabah aksam cok ıstedı dua etdı ısmınıde kendısı koydu ben dogumuma kadar erkek dedı doktor ama hıc ınanmadım. Oglum cok sevındı erkek kardesının dogdugına ama kızım baya uzuldı aglady 3 aylık olucak kucuk oglum bu hafta alısdı sevmeye baslady. Allah ne nasıp gorerse onı verer ılk once saglıklı gelsınler hayırlı evlatlar nasıp etsın. Her anne baba

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar