Erkek bebek gcmi doğuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmazehra tarafından oluşturulan Erkek bebek gcmi doğuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 547 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek gcmi doğuyor
Konbuyu başlatan Fatmazehra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Fatmazehra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 38. haftada kızım normal doğum oldu, şuan 33 hafta oğlana hamileyim 40 haftayı geçiyor fln oğlanın gelmesi diyorlar sizin varmı gc oln kramp ağrısı var çok kötü 😬 magnezyum aldım boş

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Valla 37 başladı oğluma hamileyken sancılarım 38+2 de doğum yaptım acil sezaryana alındım biraz daha bekleseydi keşke ama şükür sağlıkla gelsinlerde şaka bir yana vaktin önemi yok 😇🤲

Elifffff

Kayıtlı Üye
rank
Bebekten bebege degisiyor sanirim 28. Haftada kontrole gittigimse doktor erkenci gibi gozukuyor herseyini hazirla dedi ikinci dogumum olucak sezeryan ama herseyimi hazirladim 35. Haftaya giricez insallah

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 38. haftada kızım normal doğum oldu, şuan 33 hafta oğlana hamileyim 40 haftayı geçiyor fln oğlanın gelmesi diyorlar sizin varmı gc oln kramp ağrısı var çok kötü 😬 magnezyum aldım boş
Canım oğlanlardan biri 38 de diğeri 39+4 te doğdu erken yada geç o cinsiyetle alakalı değil.

Tüm sayfalar yüklendi.