Erkek bebekte kaçıncı haftada doğum yaptınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan Erkek bebekte kaçıncı haftada doğum yaptınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,958 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebekte kaçıncı haftada doğum yaptınız?
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 36 haftalik hamileyim bebeğim erkek siz kaçıncı hafta da doğum yaptiniz erkek bebekte bide çok tedirginim doğum yaklaştı

Kizlar ben 36 haftalik hamileyim bebeğim erkek siz kaçıncı hafta da doğum yaptiniz erkek bebekte bide çok tedirginim doğum yaklaştı
Benim her iki oğlumda ben 41 haftalıkken doğum yaptım erkek bebek geç doğar.. az kalmış seninde sağ salim alırsın kucağına inşaAllah🤲🤲 canım korkma onu kucağına aldığında her acıyı unutacaksın 🥰🥰😘

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
39 haftalık olduk daha yapmadım canım dogum erkek benim benimde
Rabbim sağlikla kucağına vermeyi nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim her iki oğlumda ben 41 haftalıkken doğum yaptım erkek bebek geç doğar.. az kalmış seninde sağ salim alırsın kucağına inşaAllah🤲🤲 canım korkma onu kucağına aldığında her acıyı unutacaksın 🥰🥰😘
İnşallah canım Çok sağol 🥰😘

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
38*+2 yim bnde bugun kontrole gittim sancı acılma vs yokpek gelcek gibi durmuyor doktor 10 güne gelmezse yatırcaz suni sancı vericez dedi ilk bebegim kızdı ondada 41 i bitirdim sancım yine gelmedi suni sancı vermişlerdi 😬

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar