Sorum var Erkek benek ismi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevimmm37 tarafından oluşturulan Erkek benek ismi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 520 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek benek ismi
Konbuyu başlatan Sevimmm37
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

Sevimmm37

Kayıtlı Üye
rank
Ensar isimli bebekler hareketli oluyor etrafımda gördüğüm duyduğum kadarıyla canım
Miraçada aynisini diyorlar arada kaldim 🤷‍♀️😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mirac isimli cevremde var ve emin ol cok sakinler bu iki isim icin mi karar veremedin kuzum
Evet canım bunlardan birini istiyorum 4.5 yasinda oglum var onun adına Yağız efe ama çok yaramaz iki dk yerinde durmuyor gercekten bni çok yoruyor rabbim sağlık versin ama hareketli cocuk lar zor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Evet canım bunlardan birini istiyorum 4.5 yasinda oglum var onun adına Yağız efe ama çok yaramaz iki dk yerinde durmuyor gercekten bni çok yoruyor rabbim sağlık versin ama hareketli cocuk lar zor
Maşallah kuzum allah bagislasin vallaha simdiki neslin cocuklari hep ayni kuzum

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Öyle valla bende de hamza var kuzemin oğlunun ismi de yağız çok fena isimler ağır geliyor sanırım bende kızıma sakin bişey koymak istiyorum ama bulamıyorum oğlum çok yıprattı beni🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar