Erkek çocuğunda kız güzelliği varsa sonraki çocuk kız mı olur?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal:) tarafından oluşturulan Erkek çocuğunda kız güzelliği varsa sonraki çocuk kız mı olur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 876 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek çocuğunda kız güzelliği varsa sonraki çocuk kız mı olur?
Konbuyu başlatan Hilal:)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Çevremde var böyle ama tesadüfte olabilir. Sizlerin gözlemini merak ettim :)
Kızım erkeğe benziyordu dediler peşi erkek olur ikinci kiz oldu sonra ikinci kızımda guzel dediler pesi erkek gelir ucuncu oğlan oldu ucunnun de bebekligi birbirine benziyo herkes icinden geçeni soyluyo bence

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Çevremde var böyle ama tesadüfte olabilir. Sizlerin gözlemini merak ettim :)
Bide sey var dogan cocugun göbek deliği yukarı bakarsa kiz assa bakarsa erkek olur bir sonraki oğlumun ki ne yukarı nede assa bakiyo tam ortada topmu olcak bir sonraki diye dalga geçiyordum annemle kizim olucak nasipse cinsiyeti erkekten gelen sperm belirler canim ilk gelen sperm kizsa kazanır erkekse erkek olur o yarışa da kimse el atamıyor ayarlanabilcek birsey olsa tüp bebek de kiz isteyene kiz erkek isteyene erkek koyarlardi 🤷

Bide sey var dogan cocugun göbek deliği yukarı bakarsa kiz assa bakarsa erkek olur bir sonraki oğlumun ki ne yukarı nede assa bakiyo tam ortada topmu olcak bir sonraki diye dalga geçiyordum annemle kizim olucak nasipse cinsiyeti erkekten gelen sperm belirler canim ilk gelen sperm kizsa kazanır erkekse erkek olur o yarışa da kimse el atamıyor ayarlanabilcek birsey olsa tüp bebek de kiz isteyene kiz erkek isteyene erkek koyarlardi 🤷
Top mu olacak 🤣 çok güldüm ya kız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😂😂 Allah'ım hiç güleceğim yoktu yaa

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar