erken dogum belirtileri sizce nelerdir???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan erken dogum belirtileri sizce nelerdir??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 677 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı erken dogum belirtileri sizce nelerdir???
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
biraz internetten baktimda bel ağrisi ,vajinal bolgede akinti , kasilmalar ve ağrilarin başlamasi diyo bende hepsi var daha bilmedigimiz neler var bilen varsa yazabilirmi acaba

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
biraz internetten baktimda bel ağrisi ,vajinal bolgede akinti , kasilmalar ve ağrilarin başlamasi diyo bende hepsi var daha bilmedigimiz neler var bilen varsa yazabilirmi acaba
Doktorun la konuş bilgi verir intentete pek güvenme mesela o belirtiler bende yok ama bebek doğum kanalında imiş erken doğum olabilir dedi ama şükür iyitm

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok merak ediyorum bugün akıntım arttı adet olacakmış gibi belim kasıklarım agrıyo ama daha 30. Haftadayım bebeğim hareketli gece devam ederse doktora gideceğim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
İshal sık idrara çıkma da son haftalarda doğum belirtisi
ben daha 32. haftadayim son hafta da degilim ama normalde kabizlik vardi bende bu bir haftadir hergun cikiyorum lavobaya gunde bir kerede olsa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman bol bol dinlen su iç sol tarafında yat gerekirse biri baksın bende anca öyle yapıyorum çok şükür 35 haftaya geldim
valla doktorda diyo bol bol dinlen ama dinlenmeye firsat kalmiyo cocuklardan tam oturuyorum cocuklarim cağriyo ona bakiyorum tam dinlenecem diyorum bişey oluyo yemekti evdi cocuktu derken akşam oluyo gercekten bazı gunler yarim saat oturmuyorum hep ayaktayim hep koşturma icerisindeyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman bol bol dinlen su iç sol tarafında yat gerekirse biri baksın bende anca öyle yapıyorum çok şükür 35 haftaya geldim
valla doktorda diyo bol bol dinlen ama dinlenmeye firsat kalmiyo cocuklardan tam oturuyorum cocuklarim cağriyo ona bakiyorum tam dinlenecem diyorum bişey oluyo yemekti evdi cocuktu derken akşam oluyo gercekten bazı gunler yarim saat oturmuyorum hep ayaktayim hep koşturma icerisindeyim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar