Erken doğum belirtisi olabilir mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze çelik tarafından oluşturulan Erken doğum belirtisi olabilir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 865 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum belirtisi olabilir mi?
Konbuyu başlatan Gamze çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Gamze çelik

Kayıtlı Üye
rank
33 hafta 2 günlük gebeyim karnıma ağrı giriyor 2 saatte bir 2 dakika sürüyor sonra kesiliyor erken doğum belirtisi olabilir mi acaba bilen varsa yazsın

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
33 hafta 2 günlük gebeyim karnıma ağrı giriyor 2 saatte bir 2 dakika sürüyor sonra kesiliyor erken doğum belirtisi olabilir mi acaba bilen varsa

33 hafta 2 günlük gebeyim karnıma ağrı giriyor 2 saatte bir 2 dakika sürüyor sonra kesiliyor erken doğum belirtisi olabilir mi acaba bilen varsa yazsın
Yalancı sancıda olabilir takip et anlamanın en kolay yolu gerçek doğum sancısı pozisyon değiştirsen bile geçmez sahte sancıda pozisyona göre ağrı kuvvetlenir azalır dengesizleşir. Bu sancılar genellikle rahimi doğuma hazırlamak için gereçekleşir

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sırt üstü yatıyorum şuan 15 dk bir ağrı giriyor sonra kesiliyor

Gebeliğin bu haftalarında sırt üstü yatmak pek önerilmez omurunuz zaten yeteri kadar düzleşiyor solunuza yatın sancı takip edin kaç dk geldi kaç dk sürdü gibi bu aüre zarfında sağ sol dönmeyi de deneyin tek bir pozisyonda kalmayın. Eğer sancılarınız sıklaşır ve düzenli gelmeye devam ederse doktorunuza danışmanızı tavsiye edebilirim.

Gamze çelik

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğin bu haftalarında sırt üstü yatmak pek önerilmez omurunuz zaten yeteri kadar düzleşiyor solunuza yatın sancı takip edin kaç dk geldi kaç dk sürdü gibi bu aüre zarfında sağ sol dönmeyi de deneyin tek bir pozisyonda kalmayın. Eğer sancılarınız sıklaşır ve düzenli gelmeye devam ederse doktorunuza danışmanızı tavsiye edebilirim.
Benim hem ağrım var bugün başladı hemde isalim var o da bugün başladı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğum için çok küçük daha bebeğin. Sancıların giderek sıklaşıyor ve dinlenince geçmiyorsa hemen bi dra git. Ama hem düzensiz aralıklarla gelip hemde dinlenince geçiyorsa yalancı sancılardır o haftalarda da normal

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar