Sorum var Erken doğum ciğer geliştirici iğne

• Konbuyu başlatan Ozlembozan
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlembozan tarafından oluşturulan Erken doğum ciğer geliştirici iğne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 484 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum ciğer geliştirici iğne
Konbuyu başlatan Ozlembozan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Agrin💕Zerya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 30+4 um bugün muayene oldum doktor acilmam olmadığını ama rahmimin kısaldığıni söyledi. Igne ve progestan yazdı. Haftayada ciger gelistirici igne yapacakmış. Çok korkuyorum bebeğim kuveze girermi
Korkma canım ilaç verdp ise sıkıntı olmaz diğer geliştirici iğneyi tedbira amaçlı vuruyorlar bebek hemen doğacak diye depil doğarsa diye . Benimde 27. Haftada erken doğum riskim vs oldu açılma vardı 37. Hfatada doğurdum ve 2 dozda ciğer geliştirici iğne vurulmuştum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 30+4 um bugün muayene oldum doktor acilmam olmadığını ama rahmimin kısaldığıni söyledi. Igne ve progestan yazdı. Haftayada ciger gelistirici igne yapacakmış. Çok korkuyorum bebeğim kuveze girermi
Canım kilosu iyiyse kuveze gerek olmaz diye biliyorum beni de doktorum korkutmustu belki kuveze alırız diye bebeğim 2800 doğdu sonra ki gün bebeğimle eve geldik

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Bişey olmaz Allah'ın izniyle sağ salim alırsın kucağına bebeğini 🤲Korkutma kendini tedbir amaçlı yaptırıyordur iğneyi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar