Sorum var Erken do─čum riski­čśč

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 taraf─▒ndan olu┼čturulan Erken do─čum riski­čśč ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 771 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 21 yorum ve 4 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Erken do─čum riski­čśč
Konbuyu ba┼člatan Dilek4747
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Dilek4747

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Ocak 2022
Merhaba g├╝zel anneler ve hami┼čler bug├╝n hastaneye gittim uzand─▒─č─▒m gibi doktorum bana dedi bebe─čin kendini ├žok s─▒km─▒┼č biraz karn─▒m─▒ ovalad─▒ bebek hala sertti doktor dedi bu s├╝rekli b├Âyle mi evt dedim iki haftad─▒r b├Âyle dedi doktor e─čer b├Âyle devam ederse bebe─čin korundu─ču zar patlar ve do─čum ger├žekle┼čir moralim s─▒f─▒r oldu Bi ila├ž yazdi i├žtim ama hala ayn─▒ kendini ├žok s─▒k─▒yor bebe─čim sizce onu nas─▒l rahatlata bilirim doktor on g├╝n s├╝re verdi bu g├╝n i├žinde kendime ├žok dikkat etmem gerekmi┼č yani moral s─▒f─▒r oldu sizce ne yapmal─▒y─▒m bana Bi ak─▒l verin ve 34 +4 haftali─čim­čśúkusura bakmay─▒n biraz uzun olduÔś║´ŞĆ

AysheÔŁú´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 ┼×ubat 2022
Merhaba g├╝zel anneler ve hami┼čler bug├╝n hastaneye gittim uzand─▒─č─▒m gibi doktorum bana dedi bebe─čin kendini ├žok s─▒km─▒┼č biraz karn─▒m─▒ ovalad─▒ bebek hala sertti doktor dedi bu s├╝rekli b├Âyle mi evt dedim iki haftad─▒r b├Âyle dedi doktor e─čer b├Âyle devam ederse bebe─čin korundu─ču zar patlar ve do─čum ger├žekle┼čir moralim s─▒f─▒r oldu Bi ila├ž yazdi i├žtim ama hala ayn─▒ kendini ├žok s─▒k─▒yor bebe─čim sizce onu nas─▒l rahatlata bilirim doktor on g├╝n s├╝re verdi bu g├╝n i├žinde kendime ├žok dikkat etmem gerekmi┼č yani moral s─▒f─▒r oldu sizce ne yapmal─▒y─▒m bana Bi ak─▒l verin ve 34 +4 haftali─čim­čśúkusura bakmay─▒n biraz uzun olduÔś║´ŞĆ
Allah'─▒m zaman─▒nda sa─čl─▒kla kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah can─▒m ­čÖĆ ├╝zme kendini bebekte etkilenir unutma. Bence sen sakin ol enerjini y├╝ksek tut dinlen yorma kendini fazla umar─▒m her┼čey yolunda gider ­čĄ▓­čĄ▓

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-08-19
Gebeli─činizin 33. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k ananas b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
─░skelet kemiklerinde sertle┼čme olur ancak kafa kemikleri birle┼čmez. do─čumda kemikler birbirine yakla┼čarak alan daralt─▒r ve do─čum daha kolay olur. ├ľdem ve kilo art─▒┼č─▒na ba─čl─▒ sinir s─▒k─▒┼čmas─▒ nedeniyle el ayak ve bileklerde kar─▒ncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 42 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2000 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Dilek4747

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Ocak 2022
Allah'─▒m zaman─▒nda sa─čl─▒kla kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah can─▒m ­čÖĆ ├╝zme kendini bebekte etkilenir unutma. Bence sen sakin ol enerjini y├╝ksek tut dinlen yorma kendini fazla umar─▒m her┼čey yolunda gider ­čĄ▓­čĄ▓
Amin ku┼čum ama insan─▒n ├╝z├╝lmemes─▒ ve strese girmemesi elde de─čilki. Bol bol dinleniyorum da yeme─čimde i├žmeme dikkatte ediyorum ama niye b├Âyle s─▒k─▒yor kendini bebi┼č onu anlayamad─▒m hala bile karn─▒m semsert ta┼č var sanki i├žnde

M.kemal

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ubat 2022
Can─▒m a─čz─▒ yukar─▒ yatsan hani b├Âyle karn─▒n yayilsa elinle falan biraz sev konu┼č onunla sesini de duyuyor yaa o zaman belki rahatlar. Bir dene bakal─▒m ­čśŐ

Dilek4747

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Ocak 2022
Can─▒m a─čz─▒ yukar─▒ yatsan hani b├Âyle karn─▒n yayilsa elinle falan biraz sev konu┼č onunla sesini de duyuyor yaa o zaman belki rahatlar. Bir dene bakal─▒m ­čśŐ
Ben onu yap─▒yorum cnm iyi geliyor ama 7 24 saatte yapamam ki Bi o─člum var e┼čim kayn─▒m derken bazen yapmay─▒ unutuyorum bileÔś║´ŞĆ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Bol dinlen onun rahatlad─▒─č─▒ ┼čeyleri ke┼čfet ben ├Âyle yap─▒yorum evde sakin d─▒┼čar─▒ ├ž─▒k─▒nca ta┼č kesiliyor ­čśü­čśü
Haha demekki d─▒┼čar─▒ ├ž─▒kmana izin vermiyor bebi┼č­čśâ­čĄş

Evlatkokusu

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
20 Haziran 2022
Ben onu yap─▒yorum cnm iyi geliyor ama 7 24 saatte yapamam ki Bi o─člum var e┼čim kayn─▒m derken bazen yapmay─▒ unutuyorum bileÔś║´ŞĆ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Haha demekki d─▒┼čar─▒ ├ž─▒kmana izin vermiyor bebi┼č­čśâ­čĄş
Aynen

AysheÔŁú´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 ┼×ubat 2022
Amin ku┼čum ama insan─▒n ├╝z├╝lmemes─▒ ve strese girmemesi elde de─čilki. Bol bol dinleniyorum da yeme─čimde i├žmeme dikkatte ediyorum ama niye b├Âyle s─▒k─▒yor kendini bebi┼č onu anlayamad─▒m hala bile karn─▒m semsert ta┼č var sanki i├žnde
Acaba sakin m├╝zikler
Yada kuran dinletsen falan sakinlik verir mi derler ya bu tarz ┼čeyler rahatlat─▒r diye bilemedim ki ­čśč

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-08-19
Gebeli─činizin 33. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k ananas b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
─░skelet kemiklerinde sertle┼čme olur ancak kafa kemikleri birle┼čmez. do─čumda kemikler birbirine yakla┼čarak alan daralt─▒r ve do─čum daha kolay olur. ├ľdem ve kilo art─▒┼č─▒na ba─čl─▒ sinir s─▒k─▒┼čmas─▒ nedeniyle el ayak ve bileklerde kar─▒ncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 42 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2000 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Yeni bebis

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 Ocak 2022
Bebe─čine dua oku yasin dinlet rahatlar o kendini birakir

Ani

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
3 Mart 2022
Can─▒m en ├Ânemlisi senin rahat olmand─▒r sen demek ki ├žok gergin oluyorsun oda normal olarak ├žocu─ču etkiliyor
Rahat ol g├╝zel ┼čeyler yap Mandala al─▒p boyamaya ba┼člaya bilirsin

T├╝m sayfalar y├╝klendi.