Sorum var Erken dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice. tarafından oluşturulan Erken dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 301 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken dogum
Konbuyu başlatan Hatice.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 31 haftalık dogum yaptım bebeğim 1500 gram birsey olmaz değil mi bilgisi olan ve sütüm gelmiyor ne yaomam lazım dikislerim var dayanamıyorum lütfen dua edin
Gözün aydın olsun cnn neden erken dogum yaptın saglık durumunuz nasıl tatlım Allahın izni ile birşey olmaz doktorlar bakıyordur bebişine kuzum süt içinde rezene çayı iç tut suyu iç ye baya süt getiriyor cnm çok geçmiş olsun

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba ben 31 haftalık dogum yaptım bebeğim 1500 gram birsey olmaz değil mi bilgisi olan ve sütüm gelmiyor ne yaomam lazım dikislerim var dayanamıyorum lütfen dua edin
Gözün aydın canım benim . İçini rahat tut hiç bir şey olmaz rabbim sana bağışlasın inşallah 🙏🏻. Sen sütüö gelmiyor deme elinle sağ sürekli sıcak havlu koy hastanede öyle imkanın yoksa havluyu sıcak suya tutup öyle göğülerine yerleştir benim de 38. Haftada doğum oldu ama bebeğim küveze girdi solunum yüzünden sütüm stresten gitmişti bu dediklerimi yaptım 1 günde geri geldi . Helede miniğini emzirdiğin an direk inecek o anı düşünerek ellerinle sağ canım . Rabbim sabır versin çok zor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar