Erken doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval Adym tarafından oluşturulan Erken doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,911 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum
Konbuyu başlatan Şevval Adym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 34+3 günlük hamileyim bugün nst de sancılarım çıktı değeri 100 e kadar çıktı yanii. Doktor hemen ciğer geliştirici iğne ve ilaç verdirdi iki tane de büyük serum verdi. 2 cm de açıklık war dedi. Sizce ne olacak erken mi doğacak,??

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 34+3 günlük hamileyim bugün nst de sancılarım çıktı değeri 100 e kadar çıktı yanii. Doktor hemen ciğer geliştirici iğne ve ilaç verdirdi iki tane de büyük serum verdi. 2 cm de açıklık war dedi. Sizce ne olacak erken mi doğacak,??
Bir sıkıntın varmiydi daha önce erken doğum riskin falan

E

Esra2626

Guest
Benim de 33+5 de 5 dakika arayla nstde sanci cikti. Bir sanki 100 u geçmişti. Rahim ağzı incelmişti. Progestan kullandim 35+2 deyim şuan her şey yolunda. Ilaclari aksatma geçmiş olsun. Ayağa kalkma mümkün oldukça. Bir haftada benim düzene girdi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
ilaçlarla ellerinden geldiğince geciktirmeye çalışırlar doğumu az daha bekler inşallah bebişin sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
ilaçlarla ellerinden geldiğince geciktirmeye çalışırlar doğumu az daha bekler inşallah bebişin sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Umarım dediğin gibi olur geciktirebilirler. 🙏 Amin hepimiz inşallah rabbim kimseye çocuğunun acısını göstermesin

İnsallah 36 kadar bekler canım Allah yardımcın olsun saglıkla kucagına almayı nasip etsin
36 ya kadar beklerse öpüp başıma koyucam.. ama doktor çok telaşlı konuştu korkuyorum her an olur die

Ş

Şirin

Guest
Arkadaşım geçen haftalarda 35 haftalik doğum yaptı.ciger geliştirici iğne de vuruldu.allaha şükür sağ salim kucağına aldı bebeğini Kuvöze bile gitmedi hatta bebeğin kesesinde sizdirma olduğu için enfeksiyon yaptığı halde içinizi ferah tutun🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar