Erken gebelik testi silik ve az belirgin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Erken gebelik testi silik ve az belirgin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 729 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Erken gebelik testi silik ve az belirgin
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticelii

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar hayırlı sabahlar adetime 3 gün var korunmuyorum bu sefer eşimle değerlendirdik bazı belirtilerde var az önce erken gebelik testi
yaptım sizce bakabilir misiniz

Ekli dosyalar

• IMG_4807.jpeg
    IMG_4807.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 101
  • IMG_4815.jpeg
    IMG_4815.jpeg
    470.6 KB · Görüntüleme: 91

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar hayırlı sabahlar adetime 3 gün var korunmuyorum bu sefer eşimle değerlendirdik bazı belirtilerde var az önce erken gebelik testi
yaptım sizce bakabilir misiniz
Ayyy ne güzel hamilesin canım kan testi var çıkar kandada benimde adetime 1 gün kala böyle çizgi çıkmıştı kandada yeni gebelik çıkmıştı hadi inşallah hayırlı haberide paylaşırsın burada 💐

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy ne güzel hamilesin canım kan testi var çıkar kandada benimde adetime 1 gün kala böyle çizgi çıkmıştı kandada yeni gebelik çıkmıştı hadi inşallah hayırlı haberide paylaşırsın burada 💐
İnşallah gebeyimdir Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah dualarınız eksik etmeyin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah gebeyimdir Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah dualarınız eksik etmeyin inşallaha😢 var demi gerçekten çok mutluyum

Tüm sayfalar yüklendi.