Erken gebelikte bhcg?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rüvvvv tarafından oluşturulan Erken gebelikte bhcg? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 601 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Erken gebelikte bhcg?
Konbuyu başlatan Rüvvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Zeynepce

Kayıtlı Üye
rank
Bana normal geldi ama sen pazartesi tekrar kan ver hergün iki katına çıkarsa normaldir

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-07-23
Gebeliğinizin 6. Haftasındasınız.
Bebeğinizin burnu, ağzı ve kulakları şekillenmeye ve bağırsak ve beyin gelişmeye başlar. kollar ve bacaklar
tomurcuklanır. kalp dakikada 100-160 atım yapar. bebeğimiz mercimek büyüklüğüne gelir. ruhsal durumunuz
değişiklik göstermeye başlar. hormonların etkisi ile bir an neşeli biraz sonra sıkıntılı hissedersiniz.
lekelenmeler normal olabilir. ancak düşük ve dış gebelik ihtimali nedeniyle mutlaka muayne olmanız gerekir.
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Rüvvvv

Kayıtlı Üye
rank
İki gün sonra tekrar ver iki katı olunca değerlerin iyidir ama şuan ki sonucunda iyi
Herkes bi laf söylüyo yok erken gebelik yok dis gebelikmis cok erken ogrendigim halde bana normal geldi bekleme surem uzadı farkindayim ama insan en hassas olduğu dönemde bazen guzel şeyler duymakta istiyo. Teşekkür ederim 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana normal geldi ama sen pazartesi tekrar kan ver hergün iki katına çıkarsa normaldir
Dun 48 di cuma pazar tekrar bakicam güzel devam eder umarım 🙏teşekkür ederim.

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Herkes bi laf söylüyo yok erken gebelik yok dis gebelikmis cok erken ogrendigim halde bana normal geldi bekleme surem uzadı farkindayim ama insan en hassas olduğu dönemde bazen guzel şeyler duymakta istiyo. Teşekkür ederim 🙏
Yok takma sen onları anca oluşmuştur iki gün sonra tekrar kan testi ver inşallah iyi sonuçlar çıkar 💐

Tüm sayfalar yüklendi.