Sorum var Erzurum Buhara hastanesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Erzurum Buhara hastanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 357 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erzurum Buhara hastanesi
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Erzurumda birtane özel hastane var. Bugün çok sinir oldum ben ilk hamileyken muaye ücreti 230du. 280 oldu 335 oldu şimdide 380 oda sigortalılar için. Her test Nst dahil ayrı ücret var. Biz her girdiğimizde bin çıkıyor. Bu fiyatlar canımı sıkıyor birkere başladım diye bırakmakta istemedim doktorumu ama ne olacak bu fiyatların hali Erzurum Buhara hastanesi çıldırmış olmalı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Erzurumda birtane özel hastane var. Bugün çok sinir oldum ben ilk hamileyken muaye ücreti 230du. 280 oldu 335 oldu şimdide 380 oda sigortalılar için. Her test Nst dahil ayrı ücret var. Biz her girdiğimizde bin çıkıyor. Bu fiyatlar canımı sıkıyor birkere başladım diye bırakmakta istemedim doktorumu ama ne olacak bu fiyatların hali Erzurum Buhara hastanesi çıldırmış olmalı
Her yer aynı canım asgari ücret şu kadar denildi ertesi gün herşeye zam dün memur zammı açıklandı yine A dan Z ye herşeye zam nereye kadar böyle gidecek belki değil Allah sonumuzu hayr eylesin. Çocuklarımızı hayırlı günlere bıraksın 🤲

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Canım sigortan falan yoksa bu bilgiyi herkesle paylaşıyorum bu arada %90 i bilmiyor bunu kontrole doğuma gittiğinizde her ikisindede analık hakkımı kullanmak istiyorum deyin aynı sigortalı gibi faydalanıyorsunuz normalde dogum 7500 ama bn analık hakkımı kullanmak istiyorum dedim 5600 e düşüyor bilginize tanidiklarinizla paylaşın bu bilgiyi boşa 100 200 fazla para ödüyoruz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Her yer aynı canım daha asgari ücretin ilj maaşı yatmadan zam bile yapmaya başladılar rabbim sonumu hayır etsin inşallah 🤲🏻. İnsanların iyice çivisi çıktı

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizim burdada fiyatlar öyle en son Ağustos ayında gittim 280almisyi benden sogortali olmama rağmen.bende sadece ultrason a giriyordum özel hastanede.
Tahlilleri de devlette yaptırıyodum🤷şimdiki ücretini de düşünemiyorum

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizim burdada fiyatlar öyle en son Ağustos ayında gittim 280almisyi benden sogortali olmama rağmen.bende sadece ultrason a giriyordum özel hastanede.
Tahlilleri de devlette yaptırıyodum🤷şimdiki ücretini de düşünemiyorum
Doğumu sormuştum 3 buçuk tu 4 buçuk oldu şimdi kaçtır bilmşyorum tahliller ilaçlar ayrı ama çok gereksiz uçuk rakamlar bu kadar olmamalı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her yer aynı canım daha asgari ücretin ilj maaşı yatmadan zam bile yapmaya başladılar rabbim sonumu hayır etsin inşallah 🤲🏻. İnsanların iyice çivisi çıktı
Desene maaş bi maaşı alana yaramıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doğumu sormuştum 3 buçuk tu 4 buçuk oldu şimdi kaçtır bilmşyorum tahliller ilaçlar ayrı ama çok gereksiz uçuk rakamlar bu kadar olmamalı

Aynen öyle valla ağzın bal yesin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Canım tercih senin ama benim ilk doğumum kötü gecmisti bebeğimi kaybettim devlet hastanesinde 🙄🥺 Oyuzden özel e gidiyodum bı sürü para gitti ultrasondu tahlildi doğum filan derken baya masraf olmuştu şu an ki aklım olsa özel de doğum yapmazdım bu devirde hayat çok zor ya gerek yok diye düşünüyorum şimdi dediğin gibi daha çok ucmustur her şekilde o ağrıyı cekiyosun boşuna para verme o kadar Allah kolay doğum nasip etsin inşallah canm 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar