Erzurum şehir hastanesinde doğum yapan var mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EMINE Alperen tarafından oluşturulan Erzurum şehir hastanesinde doğum yapan var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,835 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erzurum şehir hastanesinde doğum yapan var mı ?
Konbuyu başlatan EMINE Alperen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

EMINE Alperen

Kayıtlı Üye
rank
Meraba ben erzurumda oturuyorum ikinci bebeğime hamileyim ilk doğumumu özelde yapmıştım ikinciyi devlette yapmayı planlıyorum şehir hastanesinde doğum yapan, memnun olan doktor tavsiye eden var mı?

Senayekta

Kayıtlı Üye
rank
Meraba ben erzurumda oturuyorum ikinci bebeğime hamileyim ilk doğumumu özelde yapmıştım ikinciyi devlette yapmayı planlıyorum şehir hastanesinde doğum yapan, memnun olan doktor tavsiye eden var mı?
Bende Erzurumdayım nerede doğum yapcam bilmiyorum ya, kontrollere hep özele gittim ama doğum nerede olacak bilmiyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum ben 1bucuk ay önce yaptım bnde 4 yildr erzurmda yaşıyorum dewamli qittiqm aysenur hanm wardi. Doquma doktr qirmiyor beni 5 6 tecrübeli ebeler yaptırdılar. Çok iyiydiler walla ne ters konuşan oldu ne burnu hawadan maxsimum yaşları yaşımda yakındı 23 yaşındaym. Ayrı odalarda doqum yapılıyor yattiqn odada doqm yapiyosn yanında stajyer hemşire oluyor bitane o sana yardımcı oluyor ben çok sohbet etmstim sancim dert bile olmamıştı kuşum çok iyi rahat sonra 2 kişilik odalara çıkarıyorlar. Ücretli oda tutuluyo ben bilmediqme öyle bisey yapamdm

EMINE Alperen

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum ben 1bucuk ay önce yaptım bnde 4 yildr erzurmda yaşıyorum dewamli qittiqm aysenur hanm wardi. Doquma doktr qirmiyor beni 5 6 tecrübeli ebeler yaptırdılar. Çok iyiydiler walla ne ters konuşan oldu ne burnu hawadan maxsimum yaşları yaşımda yakındı 23 yaşındaym. Ayrı odalarda doqum yapılıyor yattiqn odada doqm yapiyosn yanında stajyer hemşire oluyor bitane o sana yardımcı oluyor ben çok sohbet etmstim sancim dert bile olmamıştı kuşum çok iyi rahat sonra 2 kişilik odalara çıkarıyorlar. Ücretli oda tutuluyo ben bilmediqme öyle bisey yapamdm
Şehir hastanesi dimi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar