Sorum var Eşerme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebeyimin annesi tarafından oluşturulan Eşerme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 666 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşerme
Konbuyu başlatan Bebeyimin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar siz hamilelikde eksi mi tatli mi istediniz? Doyorlar ki, eksi yiyenin kizi tatli yiyenin oglu oluyor oylemi sizce? Benim bebeyimin henuz cinsiyyeti bilinmiyor ama canim tatli seyler cekiyor, sizde nasil olmusdu ve bebeyiniz ne oldu😊
Bence alakası yok bebeğin cinsiyetiyle ben hep turşu aşerdim bebeğimde erkek😊

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar siz hamilelikde eksi mi tatli mi istediniz? Doyorlar ki, eksi yiyenin kizi tatli yiyenin oglu oluyor oylemi sizce? Benim bebeyimin henuz cinsiyyeti bilinmiyor ama canim tatli seyler cekiyor, sizde nasil olmusdu ve bebeyiniz ne oldu😊
bence cinsiyetin eserme ile alakasi yok ben hep tatli yeyerdim amma kizim oldu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Banada oyle geliyor cunki biri tatli istemis kizi olmus biri eksi istemis oglu olmus yani bencede soylenenler yalan ama sizede sormak istedim benimde ilk hamileliyim diye acaba dogrumu diye dusunmedim diyil esermeyle ilgili😂
Haklısın canım ilk gebelik olunca bilmediğin bazı şeyleri merak ediyor insan yaşayarak öğreniyorsun 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bence bunu cinsiyet ile bir alakası yok ben her iki gebeliğimde de farklı farklı şeyler aşerdim �kisi de hep aynıydı ilk kızım oldu ikincisi de oğlum atlı da yedim ekşi de ikisinde de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar