Eşim bebeği aldır dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Yucel tarafından oluşturulan Eşim bebeği aldır dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,275 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Eşim bebeği aldır dedi
Konbuyu başlatan Yucel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Yucel

Kayıtlı Üye
rank
Bebeyi kız bildi eşim aldırmamı isdedi.kız çoçuğdu diye.aldırmadım.ben severek evlendim amma onun beni sevdini sanıyordum ne yazıki onda mantık evliymiş.dügünden 10 gün sonra aldatıldığımı öyrendim .napıcağımı bilemedim

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Bebeyi kız bildi eşim aldırmamı isdedi.kız çoçuğdu diye.aldırmadım.ben severek evlendim amma onun beni sevdini sanıyordum ne yazıki onda mantık evliymiş.dügünden 10 gün sonra aldatıldığımı öyrendim .napıcağımı bilemedim
Bebek aldırmak nedir ya o da onun bi canı sonuç ta hiç mi Allah korkusu yok. Rabbim ıslah etsin. Sanırım yeni evlisiniz başka sorunlar konuşulup düzeltilmesi lazım ama bebek konusu çok farklı bişey insan kıyamaz . Senin direnmen lazım bebeğini aldırma derim.

Yucel

Kayıtlı Üye
rank
Bebek aldırmak nedir ya o da onun bi canı sonuç ta hiç mi Allah korkusu yok. Rabbim ıslah etsin. Sanırım yeni evlisiniz başka sorunlar konuşulup düzeltilmesi lazım ama bebek konusu çok farklı bişey insan kıyamaz . Senin direnmen lazım bebeğini aldırma derim.
aldırmam .yakın arkadaşlarımı görüyorumda kızları olucak diye eşleri sevinyor.benim eşimse bana zehir etdi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım ne desem bilemedim çok üzüldüm yeni evlisiniz herhalde keşke hemen çocuk yapmasaydın

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl biri kendi canından kanından günahsız bir bebeğe kıyabilir hemde kız çocuğuna? Hala kız erkek ayrımı var mı ya bir kere aldatan bir kez daha aldatır. Bence boşan böyle bir insan ne seni ne de karnındaki bebeği hakediyor

Yucel

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl biri kendi canından kanından günahsız bir bebeğe kıyabilir hemde kız çocuğuna? Hala kız erkek ayrımı var mı ya bir kere aldatan bir kez daha aldatır. Bence boşan böyle bir insan ne seni ne de karnındaki bebeği hakediyor
anne babamı düşünyorum.yeni evlendim.boşanmayı bende isdiyorum

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ailesiyle konuşsan sözü geçen biri konuşsa derdi neymiş Allah yardımcın olsun zor bi durum ama sen kuzundan vazgeçme günahına girme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar