Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,484 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmanurun annesi♥️

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Telefonuna sifre koydu ben ne yaptim ettim actim aksam baktm konusmalarina oyun oynuyo oynadggi yerden kadnlarla tanisip konusuyo benim esim öyle bi insan degildi hic kimseyle isi olmazdi nefret ederdi kadindan:( neden böyle oldu neden hamileyim en buyuk desstekcim sirtimdan vurdu.insallh ameliyatta ölurum oda rahatlar

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Telefonuna sifre koydu ben ne yaptim ettim actim aksam baktm konusmalarina oyun oynuyo oynadggi yerden kadnlarla tanisip konusuyo benim esim öyle bi insan degildi hic kimseyle isi olmazdi nefret ederdi kadindan:( neden böyle oldu neden hamileyim en buyuk desstekcim sirtimdan vurdu.insallh ameliyatta ölurum oda rahatlar
Şuan inanki nediyecegimi bilemiyorum kuzum offfff kıyamam ben sana ya adı şerefsiz pislik utanmaz rezil ...... Eşine bunu nasıl yapar ihanettin affı olmaz kuzum ailenim yanına git o adamın yanında durma derim surundur o pislik adamı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım sakin olmaya çalış ölürüm filan öyle düşüncelere girme karnında can taşıyorsun onun için dik durman gerekiyor. Eşinin senin bildiğinden haberi var mı tepkisi ne oldu. Bu durum Hiç bir şekilde kabul edilemez ama konuştun mu hiç

Oyunun adı ne canım

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sakin ol ve bu tür kelimeler etme güzel anne karnında ki miniğin seni duyuyor hissediyor onun için ayakta sımsıkı durman lazım biliyorum çok zor bir durum seni çok iyi anlıyorum eğer ailen destekcinse yanına git aile büyükleriyle konuşun eşin gerekirse silsin o uygulamayı canm neden bu şekilde yapıyor bir konuşun evet hiç birşeyin affı olmaz ama yinede karnında ki çocuk için bir aile büyükleriyle oturup konuşun seninde aklında ne varsa gönlünden ne geçiyorsa o şekilde yaparsın evet erkekler için normal geliyor kuzum benm esimde telefondan açık got baş sallayan kızları izliyordu bende görüyordum ve bana normal birşey etrafta hep var dedi etraf görmesi başka özellikle izlemek başka dedim ve büyük kavga çıkardım anne babasına dedim ben bu adamı bosucam diye ve sonra konuştular ve artık izlemiyor bakıyorum arada takip ediyorum suanlik bir sıkıntı yok rabbimde sana yardım etsin kuzum dilerim Rabbimden yuvanız düzelir o minik kuzum dünyaya gözlerini açtığında mutlu bir yuvaya doğar canm rabbim eşine Hidayet versin hakkında hayırlısı olsun kuzum 🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sakin ol ve bu tür kelimeler etme güzel anne karnında ki miniğin seni duyuyor hissediyor onun için ayakta sımsıkı durman lazım biliyorum çok zor bir durum seni çok iyi anlıyorum eğer ailen destekcinse yanına git aile büyükleriyle konuşun eşin gerekirse silsin o uygulamayı canm neden bu şekilde yapıyor bir konuşun evet hiç birşeyin affı olmaz ama yinede karnında ki çocuk için bir aile büyükleriyle oturup konuşun seninde aklında ne varsa gönlünden ne geçiyorsa o şekilde yaparsın evet erkekler için normal geliyor kuzum benm esimde telefondan açık got baş sallayan kızları izliyordu bende görüyordum ve bana normal birşey etrafta hep var dedi etraf görmesi başka özellikle izlemek başka dedim ve büyük kavga çıkardım anne babasına dedim ben bu adamı bosucam diye ve sonra konuştular ve artık izlemiyor bakıyorum arada takip ediyorum suanlik bir sıkıntı yok rabbimde sana yardım etsin kuzum dilerim Rabbimden yuvanız düzelir o minik kuzum dünyaya gözlerini açtığında mutlu bir yuvaya doğar canm rabbim eşine Hidayet versin hakkında hayırlısı olsun kuzum 🤲
Sonuna kadar katılıyorum. Çok haklısın canım. Buna mantık denir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar