Esim izin almis

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Defne tarafından oluşturulan Esim izin almis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,682 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Esim izin almis
Konbuyu başlatan Defne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ogun konu acmistim doktor plesanta rahim azinda yolculuk yuruyus vb yok d2misti esimde memleketz gidecek izin alamamisti bugun almis yarin ezanla yola cikacagiz 😭

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ogun konu acmistim doktor plesanta rahim azinda yolculuk yuruyus vb yok d2misti esimde memleketz gidecek izin alamamisti bugun almis yarin ezanla yola cikacagiz 😭
Ya canım aynı şey bendede vardı doktora muaneye gittiğimde acilde ki hemşire siz kalkmayın yürümeyin oturmayın bile uzanın demişti bu tür durumlarda kanama çok oluyormuş dikkat et canım keşke gitmesen

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Allah İnşAllah başka bi engel çıkarır da gidemez cnm dua et
İnşallah cnm yha dua ediyorum bol bol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya canım aynı şey bendede vardı doktora muaneye gittiğimde acilde ki hemşire siz kalkmayın yürümeyin oturmayın bile uzanın demişti bu tür durumlarda kanama çok oluyormuş dikkat et canım keşke gitmesen
Canim elimde olan bidzy degilki burda tek kalamam ailemdende kimse gelemiyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yarabbim ne diyim ben bu nasıl zihniyet ben yolculuk yapabilirim ama eşim götürmüyor eşim anneme gidecek urfaya kışlık eşya getirmeye bana dedi sen evde kalacan ben götürmem seni 12 saat yol Allahım kocana akıl fikir versşn

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam üzülme eğer kendi arabanızsa arka koltukta yer yap uzan Allah yardımcın olsun inşallah 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar