Eşim Kovid Pozitif Çıktı Korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Celest tarafından oluşturulan Eşim Kovid Pozitif Çıktı Korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 463 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşim Kovid Pozitif Çıktı Korkuyorum
Konbuyu başlatan Celest
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Celest

Celest

Kayıtlı Üye
rank
Kendimi yalnız ve çaresiz hissettim. Eşim Pozitif çıktı. Ben geçen hafta Biontench aşısı olmuştum bende bir belirti yok ama filyasyon ekipleri eve gelecekmiş.

Ne yapacağım. Hem hamileyim hem de 6 yaşında kızımız da var.

Kaç gündür de hamileyken kovid olup doğumdan sonra ölen anneyi düşünüp duruyorum. Psikolojim bozuldu. Kızım da ya ölürsek diyip duruyor

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kendimi yalnız ve çaresiz hissettim. Eşim Pozitif çıktı. Ben geçen hafta Biontench aşısı olmuştum bende bir belirti yok ama filyasyon ekipleri eve gelecekmiş.

Kaç gündür de hamileyken kovid olup doğumdan sonra ölen anneyi düşünüp duruyorum. Psikolojim bozuldu. Kızım da ya ölürsek diyip duruyor
Allah korusun çok dikkat edin bizde atlattık ama eşim oldu başta ben 7 haftalıktım oğlum var 7 Yaşında. Ama rabbim yardım etti oğluma bulaşmadı. Aynı yatakda yattık sadece eşim kendini izole etti. Tevekkül et dua et. ALLAH yar ve yardımcın olsun

Benimde eşim aralık ayında covid olmuşdu. Bende 1 aylık hamileymişim meyer. Hiç yalnız bırakmadım. Kendim bakdım ona. Hatta ve hatta o hastayken bir yerde yattık. Rabbim koruyunca koruyor

Celest

Kayıtlı Üye
rank
biz sıcak nedeniyle ayrı odadayız ama benim sonucum da yarın çıkacakmış. zaten her uygulamasında bana da 14 gün karantina yazmışlar. bitse de kurtulsak bu illetten ya.

Tüm sayfalar yüklendi.