Eşimin yemek yaptigim hicbi yemegi yememesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Eşimin yemek yaptigim hicbi yemegi yememesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,718 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin yemek yaptigim hicbi yemegi yememesi
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senemt

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 2 ay 10 gunluk hamileyim evleneli 1 yil oldu ama esim yaptigim hicbi yemegin tadina dahi bakmiyor surekli bi bahaneler buluyor surekli ablasinin yaptiklarini yiyor ablasinin yaptiklarinin aynisini yiyor diye bende yapiyorum ama ben yapinca yemiyor pskolojim artik gercekten cok bozuldu ben bursada yasiyorum benim ailemden kimse burda yok ben artik benim ailem uzakta diye bana bu sekilde davrandjgini dusunuyorum ne yapmaliyim kizlar surekli soruyorum ne yiyorsun ona gore yapayim diye birsey demiyor kafayi yiycem surekli kendi icime kapanip surekli agliyorum bana bi fikir verin kizdigimda bilerek yemek yapmiyorum bu seferde herkesin icinde yemek yapiyor evde hicbirsey yok diyor yapinca hicbise kilde yemiyor
Kusura bakmada eşim aynısını yapsaydı bok ye derdim bı kere ablasindaydik yaprak sarmayı sen daha güzel yapiyosun dedi ablasina neymiş ben üstüne bikere limon koymadan yapmışım bende bundan sonra gel ablanda ye evde bitane bile sarmiycam dedim bir yıl boyunca bı tane bile sarmadim yalvardı resmen yapayım diye hasret kaldı şimdi yapıyorum bayıla bayıla yiyor😂😂

Ozgemre

Kayıtlı Üye
rank
26 yasinda esim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yapmayincada herkezin icinde yemek yapmiyor surekli disardan yiyorum diyor insani rezil ediyor
Derse desin sen hamilesin üzme kendini kendin ye o da naparsa yapsin boşver canım umursamayinca o yaklaşır belki

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Nerdeyse bütün yorumları ve cvp katını okudum.sinir oldum.zıkkımın kökünü yesin inş mikrop.ilk başlarda benim eşimin huyuda seninkine benziyordu cnm.bacısının yemeklerini çok beğenirdi Allah var güzelde yapardı bende beğeniyorum ama benim yemeklerinde beğenilir kocam sırf terslik yapmak için ablasınınkiyle kıyaslardı bende yeri gelir abladından arar yarif alırdım ehh işte derdi yerdi ama yine mutlu olmazdı takiii bacısıyla aradı bozulana denk .bi ara araları limoni oldu sonra bana dönmeye başladı.bu sürede bende hiç ona demedim git onlar yapsın felan filan diye.yesede yemesede sen sana düşeni yap cnm .Allah görüyor hamile kadını nasıl üzdüğünü yanına bırakma.Ama yaptıklarınıda onun ailesinden saklama yarın birgün seni suçlamasınlar bilsinler oğullarının ne cins oldugunu
Aileside
Derse desin sen hamilesin üzme kendini kendin ye o da naparsa yapsin boşver canım umursamayinca o yaklaşır belki
3 gundur yemek yapmiyorum bakalim neolucak 😂

Tüm sayfalar yüklendi.