Eşimle tartistik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Eşimle tartistik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,987 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Eşimle tartistik
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🐣AseL'in AnnEsi🤰

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım bana inat gidiyor bu adam sigortalarım attı bir ton laf saydım gitti
Boşver canım benim kocanda çok inattı eskiden biz 15 yıllık evliyiz evlendiğim ay kızıma hamile kaldım bizim burda adettir kaynana kayınbaba ismini koyuyorlar benim eşimde tek erkek kaynanam tutturdu onun ismini koyduk 6 sene sonra oğluma hamile kaldım eşim tutturdu babasının ismini koyayım diye bende ömer istiyordum ikisinide koyduk ibrahim ömer oldu üç numara şuan 9 aylık davn sendromlu olma ihtimali vardı isim hiç düşünmedim bile kızım oğlum eşim hepsi biter isim buldu çekiliş yaptık yine eşimin istediği çıktı ismi ali oldu yani ismi ne OLURSA olsun sağlıklı olsun yeter canım böyle şeyler için üzmeyin birbirinizi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Boşver canım benim kocanda çok inattı eskiden biz 15 yıllık evliyiz evlendiğim ay kızıma hamile kaldım bizim burda adettir kaynana kayınbaba ismini koyuyorlar benim eşimde tek erkek kaynanam tutturdu onun ismini koyduk 6 sene sonra oğluma hamile kaldım eşim tutturdu babasının ismini koyayım diye bende ömer istiyordum ikisinide koyduk ibrahim ömer oldu üç numara şuan 9 aylık davn sendromlu olma ihtimali vardı isim hiç düşünmedim bile kızım oğlum eşim hepsi biter isim buldu çekiliş yaptık yine eşimin istediği çıktı ismi ali oldu yani ismi ne OLURSA olsun sağlıklı olsun yeter canım böyle şeyler için üzmeyin birbirinizi
Öylede ya yok benim istediğim olacak bende ondan daha inadim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar