Eşin merhametsiz olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Eşin merhametsiz olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,531 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Eşin merhametsiz olması
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mutfakta börek yapıyordum eşimle konuşuyorduk geldi arkadan enseme vurdu ben de sinirlendim git anana ablana vur bana nasıl kıyabiliyorsun dedim çok canım yandı çünkü. Gitti küstü benimle haklıymış gibi bir de. Daha evvel bir kere de ağzıma vurmuştu o günden sonra eşinin bana vurmasına karşı çok hassasım şaka bile olsa zoruma gidiyor acıdoğının kendi de farkına vardı geldi sarıldı spnra ben öyle deyince gitti içeri. Eşimin özür dileme huyu yoktur haklı gibi davranıp beni ezer ablasıyla konuşup gülüyor şimdi de. Çok sinirliyim
Sizin aranizda bir şey ama bende nerdeyse 9 aylık evliyim eşime ilk başta demiştim sevdiğim insanları çok sinir ederim öperim, isiririm, şakadan vururum diye 🤭🤭 tabiki canını yakacak derecede değil bu yaptıklarım ama bence sakalaşmış canının yandığını anlamamış yada elinn ayarı fazla kaçmış bilmiyorum ama bence eşler arası şakalasmak güzel bir şey aynı şekilde eşim de bana yapar ama şu ana kadar canımı yakacak derece bir haraketi olmadı. Tek yanlışın bence güzelce konuşmak yerine işin içine başkalarını katman olmuş canım guzelce konuş sakalasiyorsun ama dozunu ayarlayamiyorsun diye canını yaktığını cidden bilsin yani

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım bu erkeklerin öküzlüğü ama birşeyden anlıyorlar canım ney biliyomusun o an napıyosun sen kendindemisin diycen yüksek sesle sonra ful surat birşey mi sordu hı hı diye cevap ver hiç gülme hep somurt yemekmi yaptın önüne tepsiyi hafif sert koy yada masadaysa tabakları ser bırak sende ondan ayrı ye akşam yatarken o uyusun sen salonda TV izle niye gelmiyor fln derse TV izliyom de bir haftaya kalmaz kuzu kesiliyolar sonra gelir peşine bunun senin için kırıcı olduğunu çok üzüldüğünü ve onu affetmen için birşeyler yapması gerektiğini söyle
Kız yok gece gelmedi bile yanıma oturma odasında uyumuş😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şakalaşmak Güzel ama ben ondan sonra eşime vursam o tekrar bana vururdu altta kalamam ben diyor sanki ben düşmanmışım gibi ondan sonra film kopuyor işin dozu kaçıyor. Bir kere ablasına böyle şaka yaptığını görmedim onların üzerine titrer brnm canımın yandığının bile farkında değil. Bir de ayrı yatıyor bu olaydan sonra

Son düzenleme:

Sybm

Guest
rank
Mutfakta börek yapıyordum eşimle konuşuyorduk geldi arkadan enseme vurdu ben de sinirlendim git anana ablana vur bana nasıl kıyabiliyorsun dedim çok canım yandı çünkü. Gitti küstü benimle haklıymış gibi bir de. Daha evvel bir kere de ağzıma vurmuştu o günden sonra eşinin bana vurmasına karşı çok hassasım şaka bile olsa zoruma gidiyor acıdoğının kendi de farkına vardı geldi sarıldı spnra ben öyle deyince gitti içeri. Eşimin özür dileme huyu yoktur haklı gibi davranıp beni ezer ablasıyla konuşup gülüyor şimdi de. Çok sinirliyim
Şakanın bbir uslubu vardır sende aynısını yap i o zaman bakalım cevabi nasıl kendini ezdirme eşim birkere yaptı öyle bende birgün aynısını yaptım şok oldu o günden sonra tövbe etti

Sizin aranizda bir şey ama bende nerdeyse 9 aylık evliyim eşime ilk başta demiştim sevdiğim insanları çok sinir ederim öperim, isiririm, şakadan vururum diye 🤭🤭 tabiki canını yakacak derecede değil bu yaptıklarım ama bence sakalaşmış canının yandığını anlamamış yada elinn ayarı fazla kaçmış bilmiyorum ama bence eşler arası şakalasmak güzel bir şey aynı şekilde eşim de bana yapar ama şu ana kadar canımı yakacak derece bir haraketi olmadı. Tek yanlışın bence güzelce konuşmak yerine işin içine başkalarını katman olmuş canım guzelce konuş sakalasiyorsun ama dozunu ayarlayamiyorsun diye canını yaktığını cidden bilsin yani
Eşimde çok ısırır bemi😂😂

Eşimde çok ısırır bemi😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şakanın bbir uslubu vardır sende aynısını yap i o zaman bakalım cevabi nasıl kendini ezdirme eşim birkere yaptı öyle bende birgün aynısını yaptım şok oldu o günden sonra tövbe etti

Eşimde çok ısırır bemi😂😂

Eşimde çok ısırır bemi😂😂
Ay abla ben adamın bir kere kolunu fazla isirmişim 😂😂 çocuk 2 3 gün t-shirt giyemedi. Öcünü de fena aldı benden 😂😂o gündür orantılı isiriyorum

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kız yok gece gelmedi bile yanıma oturma odasında uyumuş😄

Şakalaşmak Güzel ama ben ondan sonra eşime vursam o tekrar bana vururdu altta kalamam ben diyor sanki ben düşmanmışım gibi ondan sonra film kopuyor işin dozu kaçıyor. Bir kere ablasına böyle şaka yaptığını görmedim onların üzerine titrer brnm canımın yandığının bile farkında değil. Bir de ayrı yatıyor bu olaydan sonra
Öyledir zaten kendi abla kardeşlerine yapmazlar sen elsin deneme tahtası gibi görüyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.