Sorum var Eşinizle nasıl tanıştınız 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Eşinizle nasıl tanıştınız 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,868 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinizle nasıl tanıştınız 🤔
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Evet canlar biraz uygulamaya değişiklik katayım dedim😂😂eşlerinizle nasıl tanıştınız 😊😊
Ben eşimle aynı iş yerinde çalışıyordum ikimizde güvenlik görevlisiydik eşim benden 10 yaş büyük olduğu için abi diyordum ben ona iş arkadaşlarım benden habersiz beni gösteriyorlar eşime oda beni belli bi süre izledikten sonra bana açılmıştı yani benimki biraz abi deme lazım olur misali oldu😂😂😂

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Evet canlar biraz uygulamaya değişiklik katayım dedim😂😂eşlerinizle nasıl tanıştınız 😊😊
Ben eşimle aynı iş yerinde çalışıyordum ikimizde güvenlik görevlisiydik eşim benden 10 yaş büyük olduğu için abi diyordum ben ona iş arkadaşlarım benden habersiz beni gösteriyorlar eşime oda beni belli bi süre izledikten sonra bana açılmıştı yani benimki biraz abi deme lazım olur misali oldu😂😂😂
Aman hiç sorma tanımasaymışım da olurmuş 🤣 şaka bi yana ben tanıyordum uzaktan pusuya yatmıştım zaten tanışmak için 😁 markette çay tadımı yaparken tanıştık sonra işte 4 yıllık evliyiz onunda benimde 2. Evliliğimiz seninki de baya öyle olmuş dediğin gibi geçen gün kupa görmüştüm üstünde abi deme lazım olur yazıyordu bilseydim alır sana gönderirdim 2 tane🤣🤣

alya

Kayıtlı Üye
rank
Bizde lise son sınıfti öyle samimi olduk tanıyordum da pek slmlasmiyoduk😍sonra baya konuşmak istedi niyetim ciddi dedi pek takmadım çünkü üniversite hazırlık yapıyodum başka biseye vakit ayırmak istemedim eşim çok israrciydi.birakmadi bı turlu peşimi
Sonra üniversiteye gittim orda aile özlemi yaşadım baya kendimi boşlukta hissettim baktım zaman gecmiyo bu sefer ben ona yazdım🤭😍 öyle öyle konuştuk üniversite bitti.sonra nişanlandık.simdi 4yillik evliyiz çok şükür 🤲 iyi gidiyo şimdilik ❤️❣️

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aman hiç sorma tanımasaymışım da olurmuş 🤣 şaka bi yana ben tanıyordum uzaktan pusuya yatmıştım zaten tanışmak için 😁 markette çay tadımı yaparken tanıştık sonra işte 4 yıllık evliyiz onunda benimde 2. Evliliğimiz seninki de baya öyle olmuş dediğin gibi geçen gün kupa görmüştüm üstünde abi deme lazım olur yazıyordu bilseydim alır sana gönderirdim 2 tane🤣🤣
Ya ahahaha canımsın 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaşımın eşinin arkadadaysdi onlar tanıştırdı bizi arkadaş aracılığı ile yani
Ne güzel canım mutluluğunuz daim olsun 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde lise son sınıfti öyle samimi olduk tanıyordum da pek slmlasmiyoduk😍sonra baya konuşmak istedi niyetim ciddi dedi pek takmadım çünkü üniversite hazırlık yapıyodum başka biseye vakit ayırmak istemedim eşim çok israrciydi.birakmadi bı turlu peşimi
Sonra üniversiteye gittim orda aile özlemi yaşadım baya kendimi boşlukta hissettim baktım zaman gecmiyo bu sefer ben ona yazdım🤭😍 öyle öyle konuştuk üniversite bitti.sonra nişanlandık.simdi 4yillik evliyiz çok şükür 🤲 iyi gidiyo şimdilik ❤️❣️
Maşallah canım ne güzel Allah yuvanızdan mutluluğu eksik etmesin inşallah 🥰

Son düzenleme:

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tanismasaydik keske

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle yakın yerde oturuyoduk, ortak tanıdıklarımız vardı beni sormuş soruşturmuş, sonra faceden msj attı ben tersledim birdaha hiç yazmadı. Ortak tanıdığın düğünü için kuaföre gitçektim yengemle bi baktım arabayı kullanan benimki 🙈onla gitçeklermiş haberim yok, neyse bindik gittik. İşimiz bitti almaya geldi çekmiş takım elbiseyi güneş gözlükleri oha dedim 😅 düğün gecesi ben yazdım ona konuşma başladı 😅 sevgililik evlenme hepsi 4 ay içinde oldu 🤭 ailem karşı geldi istemediler 6 yaş büyük diye birde çevre çok şey söyledi içkici yok maddeci bilmem ne falan. Ben kaçtım 6 ay ailemle konuşmadım, sonra ramazan bayramın da barıştık. Şimdi eşim el üstün de babam onsuz bir iş yapmaz. Çok şükür çevrenin dediği gibi kötü huyu da yok 7.yıllımıza gircez çok şükür. Yaptıklarım için hiç pişman değilim, aklım hala yapmadıklarım da 😅🤭🤩

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle yakın yerde oturuyoduk, ortak tanıdıklarımız vardı beni sormuş soruşturmuş, sonra faceden msj attı ben tersledim birdaha hiç yazmadı. Ortak tanıdığın düğünü için kuaföre gitçektim yengemle bi baktım arabayı kullanan benimki 🙈onla gitçeklermiş haberim yok, neyse bindik gittik. İşimiz bitti almaya geldi çekmiş takım elbiseyi güneş gözlükleri oha dedim 😅 düğün gecesi ben yazdım ona konuşma başladı 😅 sevgililik evlenme hepsi 4 ay içinde oldu 🤭 ailem karşı geldi istemediler 6 yaş büyük diye birde çevre çok şey söyledi içkici yok maddeci bilmem ne falan. Ben kaçtım 6 ay ailemle konuşmadım, sonra ramazan bayramın da barıştık. Şimdi eşim el üstün de babam onsuz bir iş yapmaz. Çok şükür çevrenin dediği gibi kötü huyu da yok 7.yıllımıza gircez çok şükür. Yaptıklarım için hiç pişman değilim, aklım hala yapmadıklarım da 😅🤭🤩
Ne mutlu sana 💞💞

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah maşallah mutluluğunuz daim olsun 😊🥰benim ailem de istemedi hem yaş hem kültür farklılığından dolayı ama eşimi tanıdıkça ön yargıları kırıldı çok şükür

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Unide bir arkadaşım vardı derya diye onunls telefonda oyun oynardık tatil günleri neyse bir gün yine oynuyoruz oyunda onun sevgilisi vardı ( şuan benim kaynım olur) dedi işte 4. Lazım durun ben kardeşimi çağırayım vs çağırdı o gün tanıştık ama gör birbirinizden nefret ettik uyuz olmuştum ya sonra neyse biraz zaman geçti bu arkadaşıma beni sormuş instasi var mı sosyal medya vs oda demiş onun öyle şeylerle işi olmaz vs tamam ten benlik kız arkadaşıma 2 hafta yalvarmıs nolur brbi tanıştır konuşmak istiyorum diye arkadaşım bana dedi dedim tamam konuşalım böyle konusmaya başladık 2. Ay da yüzük taktik ve evlendik 😂😂.şuan 1.5 yıllık evliyim ve 6 aylık bir Kayra paşam var bizim ki de böyle neye niyet kime kısmet anlayacgin normalde arkadaşım ve kaynım evlenecektu 😂😂onlar ayrıldı biz evlendik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar