Sorum var Esra ezmeci

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduzz tarafından oluşturulan Esra ezmeci başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,434 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esra ezmeci
Konbuyu başlatan Ulduzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduzz

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç takip etmedim kuşum ne diyor mesela
Mesela eşinle.ilişkide oldugun zaman omuzlarna ovuc icine eşine capdirmadan baskilar yapiyorsun cok mutlu oldugnuz anda yapmaniz gerek bu baskilardan sonra eşiniz omzuna her tokundugunda sizle olan guzel anlar aklina geliyor turkiyede 1 cok kadin yapiyo ve hakiketden faydasi var

Mesela eşinle.ilişkide oldugun zaman omuzlarna ovuc icine eşine capdirmadan baskilar yapiyorsun cok mutlu oldugnuz anda yapmaniz gerek bu baskilardan sonra eşiniz omzuna her tokundugunda sizle olan guzel anlar aklina geliyor turkiyede 1 cok kadin yapiyo ve hakiketden faydasi var
Ha anladım dediğini yaptırma taktiği de yok mu bana lazım 😂😂😂

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Ha anladım dediğini yaptırma taktiği de yok mu bana lazım 😂😂😂
Oda var esra ezmeci kitablarni uyqulayarak yemin ederim ablam 10 yilik evli kac yildir eşinden yeni koltuk almasini isdiyordi esi almiyordu kitablari uyquladikdan sonra eşi isdedigi herseyi ediyor heta koltuklari bile yeniledi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Screenshot_20220922-162244_Samsung Internet.jpg
esra ezmeciye gelen itiraflar

Kaynanalarniza dikatli olun😀 eşlernize yapmasinlar
Screenshot_20220922-162353_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20220922-162544_Samsung Internet.jpg

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar