Et... Ciger.. Lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linanka tarafından oluşturulan Et... Ciger.. Lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 544 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Et... Ciger.. Lekelenme
Konbuyu başlatan Linanka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar, oncelikle aileniz ve en onemlisi bebisinizle / karninizda veya kucaginizda :) / birlikte hepinize iyi bayramlar diliyorum! Duyupta cok fazla inanmadigim, fakat, yinede anne adayi endisesi diyelim, birkac urafe hakkinda yorumunuzu almak istedim. Bunlar soyle: hamile kadin cig ete veya cigere dokunmaz, dokunursa iz kalir gibi. Bugun esime yaridmci oldum mecburen etleri paketlerken, baska kisme yok yanimizda yardim edecek. Sizin boyle duyumlariniz var mi?

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar, oncelikle aileniz ve en onemlisi bebisinizle / karninizda veya kucaginizda :) / birlikte hepinize iyi bayramlar diliyorum! Duyupta cok fazla inanmadigim, fakat, yinede anne adayi endisesi diyelim, birkac urafe hakkinda yorumunuzu almak istedim. Bunlar soyle: hamile kadin cig ete veya cigere dokunmaz, dokunursa iz kalir gibi. Bugun esime yaridmci oldum mecburen etleri paketlerken, baska kisme yok yanimizda yardim edecek. Sizin boyle duyumlariniz var mi?
Canım iyi bayramlar Allah kabul etsin bnde bugun tek basıma yaptım ama oyle seyler cok ıtahat etmiyorum canım sende cok takma boyle seylerı olursada rabbınden olmazsada rabbınden canım ama soyle dusun eskıdwn anneler nenelerimiz yapardı ne annemde ne annesınde war boswer takma canım saglıkla gelsin

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Canım iyi bayramlar Allah kabul etsin bnde bugun tek basıma yaptım ama oyle seyler cok ıtahat etmiyorum canım sende cok takma boyle seylerı olursada rabbınden olmazsada rabbınden canım ama soyle dusun eskıdwn anneler nenelerimiz yapardı ne annemde ne annesınde war boswer takma canım saglıkla gelsin
Bende oyle dusunuyorum canim, leke olsa nolacak, sagligi yerinde olsun diyorum. Eskiden, dedigin gibi, tarlada ya da evde, hep kadinlar tek basina yaoarmis herseyi, Allah omur verince birsey onune duramaz insallah <3

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı bayramlar kızlar bende bugün anneme yardımcı oldum ciğere dokunmadım ama eti doğradım o tür şeylere inanmıyorum ben ciğere de neden dokunmadım kokusu gitmiyor elimden ondan

Tüm sayfalar yüklendi.