Etik life esenyurttaki hastanede dogum yapan varmı veya bilgisi olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pamıgın annesi tarafından oluşturulan Etik life esenyurttaki hastanede dogum yapan varmı veya bilgisi olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,946 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Etik life esenyurttaki hastanede dogum yapan varmı veya bilgisi olanlar
Konbuyu başlatan Pamıgın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pamıgın annesi

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Bilgisi olan varmı muane için geldik çok övülüyor
Canım orada faruk bey var bu doktor tam bir para manyağı şöyle anlatayım haftanın belli günleri Avcılar hospital hastanesinde çalışıyor belli günleri de etik life de hastaneyi kötüleyemem sahibi halis bey mükemmel bir doktor fakat faruk bey benim ilk gebeliğim de her hafta kontrol için çağırdı her hafta gittim 12 hafta olana kadar ilk kese görünmüyor dedi sonra kese boş dedi daha sonra bebek var ama kalp atışı yok dedi sonra beni kürtaja alacağını söyledi ağlayarak çıktım esencan Hastanesi ne gittim orada osman bey vardı beni muayene etti bebeğimin kalp atışlarını bile duydum ona kalsa bebeğimi para için alacak tı ve duydum ki bunu birçok kişiye yapmış ayrıca doğum içinde de bir bahane bulup sezeryan olması konusunda ikna ediyor hastaları ona göre prim aldığıni duydum hastaneden onun için o doktoru tavsiye etmem uzun oldu ama kusura bakmayın tabiki de doktor çok önemli ama birde önemli olan hastane bebek için yeterli mi küvez veya bebek için yoğun bakım ünitesi var mı bunlar önemli çünkü allah korusun çocukta bir sıkıntı oluştuğu vakit acil durumlar için önemli şeyler bunlar çok duydum anne bir hastanede çocuğu başka hastaneye sevk ediyorlar tercihinizi ona göre yapın kızlar yine de tercih sizin tabi bu arada hakkınızı helal edin ☺baya bi uzun oldu

Esragk

Kayıtlı Üye
rank
Bilgisi olan varmı muane için geldik çok övülüyor
Esenyurt'ta oturyorum o hastaneyi bilmiyorum ama Esenyurt çıkışında avcılara bağlı Avcılar Anadolu hastanesi var kadın doğum doktoru Uğraş Şahin, hanım var ona gidiyorum dogumumuda orda dusunyorum Allah'ın izniyle ve doktorum cook tatlı dilli çok ilgili bir doktor orayida tavsiye ediyorum kesinlikle.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar