Etli çiğköfte çekiyor canım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Etli çiğköfte çekiyor canım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,335 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Etli çiğköfte çekiyor canım
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10+4 günlük hamileyim lakin canım aşırı derecede etli çiğköfte çekiyor. Biliyorum bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir ama gebelikte bikaç kere yiyip deneyen var mı ?
Bende etli hic yemedim normaldede yemedim ama etsiz olani her gun verseler yerim 🤣 hamileykende etsiz yedim hep nevsini koreltmek icin bi lokma etli ye doyumluk da etsiz ye istersen canim

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10+4 günlük hamileyim lakin canım aşırı derecede etli çiğköfte çekiyor. Biliyorum bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir ama gebelikte bikaç kere yiyip deneyen var mı ?
Kız beraber hamileyiz😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız beraber hamileyiz😂😂
Dr yasak dedi etli çiğköfte bende etsiz yiyorum arada zaten et tavuk falan yiyemiyom🤢

Smye

Kayıtlı Üye
rank
Dün buna benzer bir post paylaşmıştım ve herkes elinin sıkıntı yaratacağını söyledi canım benimde iti gündür canım çekiyor fakat yiyemiyorum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kız beraber hamileyiz😂😂

Dr yasak dedi etli çiğköfte bende etsiz yiyorum arada zaten et tavuk falan yiyemiyom🤢
Çok mutlu oldum 😂 bende etsizle idare ettim ya başka çare yok 6-7 ay idare edicem artık 🤦🏻‍♀️

Dün buna benzer bir post paylaşmıştım ve herkes elinin sıkıntı yaratacağını söyledi canım benimde iti gündür canım çekiyor fakat yiyemiyorum
Ben etsizle nefsimi körledim kuzum etlinin yerini tutmasada idare etti artık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar